Dominacja – opowiadanie erotyczne

Dominacja – opowiadanie erotyczne

Autor: Must Veronica

„Nie powiedziałbym. że byłem w niej szaleńczo zakochany. ale na samą myśl o tym. że się z nią kocham. albo raczej pieprzę. popadałem w obłęd’.

Główny bohater spotyka Louise. która jest uosobieniem cnoty. Jednak w jej osobie jest coś bardzo sprzecznego i właśnie do tego chce się zbliżyć. Być może powinien zachowywać się inaczej niż zwykle. wziąć ją z nową siłą. sprawić. by osiągnęła ostateczne wyzwolenie.

„Dominacja’ to nowela o tym. jak zrzec się kontroli i dać się ponieść; o dominacji i drodze do pełnego spełnienia.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


https://woblink.com/product-publication/download/197718/epub

1:

:

Cena:


Ruiny Majów – opowiadanie erotyczne

Autor: Salt Vanessa

Gdzieś w głębi pięknej. meksykańskiej dżungli. Samuel nie może oderwać wzroku od swojego przewodnika. jego ciała i ust. Kiedy okazuje się. że Raymond też jest nim zainteresowany. mężczyźni znajdują odosobnione miejsce i odkrywają swoje ciała na kartach tego erotycznego opowiadania.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Księżna de Clèves

Autor: George Lamy

Panna de Chartres pierwszy raz pojawia się na dworze Henryka II. Olśniewająca uroda szesnastolatki sprawia. że o jej względy zabiegają hrabia de Guise i książę de Clèves. Dziewczyna mimo że nie żywi uczuć do żadnego z mężczyzn. decyduje się poślubić księcia. Na prośbę matki obiecuje szanować męża i zachować uczciwość małżeńską.

Nieoczekiwanie dla niej samej zakochuje się jednak ze wzajemnością w księciu de Nemours. Czy namiętne uczucie weźmie górę nad rozsądkiem i honorem?

„Księżna de Clèves’ uważana jest za prototyp francuskiej powieści psychologicznej i do dziś pozostaje jednym z najbardziej cenionych utworów literatury francuskiej.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


Bezprawie

Autor: Anton Czechow

“Bezprawie” to opowiadanie Antoniego Czechowa. jednego z najsłynniejszych rosyjskich pisarzy i dramaturgów. Uznawany jest powszechnie za mistrza małych form literackich.

„Odbywając zwykły spacer wieczorny. asesor kolegjalny Migujew zatrzymał się przy słupie telegraficznym i ciężko westchnął. Tydzień temu. kiedy wracał do domu z przechadzki. dogoniła go na tem samem miejscu jego była służąca Jagna i syknęła z wściekłością: — Poczekaj-mi! Już ja ci takiego stołka podstawię. że będziesz wiedział. jak uczciwe dziewczyny hańbić! I dziecko ci podrzucę. i do sądu pójdę. i żonie wszystko powiem… I zażądała od niego. żeby złożył w banku na jej imię pięć tysięcy rubli. Migujew przypomniał to sobie. westchnął i raz jeszcze ze szczerą skruchą wyrzucał sobie chwilę zapomnienia. która

54.9: https://woblink.com/ebook/biblia-windows-server-2019-krzysztof-wolk-202619u

Cena:


Plotkara 7: Nikt nie robi tego lepiej

Autor: Cecily von Ziegesar

Blair i Nate są szczęśliwą parą. choć dobre samopoczucie dziewczyny psuje niepewność związana z miejscem przyszłych sudiów. Selena i Jenny rozwijają karierę modelek. a Dan został członkiem popularnego zespołu. Po wyprowadzce starszej siostry Vanessa szuka współlokatora. Na jej ogłoszenie odpowiada intrygujący chłopak.

Perypetie bogatej młodzieży z Nowego Jorku relacjonuje tajemnicza osoba o pseudonimie „Plotkara’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99


Dzieci

Autor: Bolesław Prus

„Dzieci” to powieść autorstwa Bolesława Prusa. jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej literatury pozytywizmu i współtwórcy realizmu.

“Pan Świrski Wincenty miał lat około siedemdziesięciu. Był to człowiek wysoki. szczupły. zawsze wyprostowany. zapięty na wszystkie guziki. Nosił śpiczastą napoleonkę. śpiczaste wąsy i szpakowatą czuprynę. Mało mówił. prawie nigdy nie śmiał się. wszystkich traktował zgóry i surowo. Za młodych lat wojował pod Garibaldim. potem był krótko w powstaniu. a w 1870 roku służył w wolnych strzelcach francuskich. gdzie zdobył legję honorową. Podczas wieloletniej nieobecności w kraju jego rodzina mówiła. że podróżuje. Gdy zaś około roku 1880 wrócił do domu i opłacił należność za paszporty. bez żadnych przeszkód objął majątek po rodzicach. a u

6.49: https://woblink.com/ebook/janko-muzykant-oraz-sachem-henryk-sienkiewicz-200824u

Cena:


Obrońcy Ahury. Pasowanie

Autor: Mateusz Rogalski

To pierwszy tom cyklu książek fantasy przez wielkie F! Opisane w niej wydarzenia oparte są na „faktach” i to autentycznych! Wszystkie one miały miejsce na sesjach RPG w Legnickim Klubie Fantastyki Gladius. Mimo że wiele lat minęło od tamtego czasu. to jednak nostalgia i wciąż przeżywana radość na samo ich wspomnienie zmotywowały mnie. by je spisać. “Obrońcy Ahury. Pasowanie” to książka. która już ponad trzy lata dojrzewa na dysku mojego komputera. niczym wino w piwnicznych czeluściach. Tylko jak WAM tu streścić wydarzenia w niej opisane? Napisać. że w siedemset osiemdziesiątym drugim roku po zwycięstwie Hakona nad Smokiem główny bohater. Aris Esnaf’ar. zmuszony jest uciekać z Dahaku do Górnego Hakonu? Czy to WAM coś wyjaśnia? Oczywiście. mogę brnąć dalej. Mogę napisać. że w Gór

32: https://woblink.com/ebook/dalvonah-drepczac-w-wojennym-popiele-sebastian-artymiuk-201386u

Cena:siostra księżyca lucinda riley, książki techniczne, marcin margielewski książki, w świecie logopedii tom 1 pdf, dzien m, opcja niemiecka, mam faceta i mam problem, dusza anielska, chrzanowska pedagogika specjalna pdf, znaki 2 online, powieść lema, simon oraz inni pdf chomikuj, prawo cywilne podręcznik, film art sztuka filmowa, szklarski przygody tomka, przewodnik po chorwacji pascal pdf, z lekka, jod leczy pdf chomikuj, urszula jabłońska, zimbardo kluczowe koncepcje, słownik prawniczy, urządzenia i systemy mechatroniczne część 2…