1

1

:

:

Cena:


Wąż z Essex

Autor: Perry Sarah

Londyn. rok 1893. Po śmierci despotycznego męża Cora Seaborne rozpoczyna nowe życie z uczuciem ulgi. ale i głębokiego smutku. Cora i jej syn Francis – chłopiec ekscentryczny i zamknięty sobie – wyjeżdżają ze stolicy do Essex z nadzieją. że czyste powietrze i otwarta przestrzeń przyniosą ukojenie. Na miejscu dociera do nich plotka. że mityczny Wąż z Essex. który w przeszłości miał ponoć panoszyć się po mokradłach. siejąc śmierć. teraz powrócił do przybrzeżnej parafii Aldwinter. Cora. zapalona naturalistka-amatorka. nie ma cierpliwości do przesądów: jest zachwycona. i przekonana. że bestia może się okazać przedstawicielem nieodkrytego dotąd gatunku. Rusza tropem tajemniczego stworzenia.

Wtedy poznaje Williama Ransome’a. pastora w Aldwinter. który również nieufnie odnosi się do pogłosek. Jego zdanie

29.9: https://woblink.com/ebook/jurysprudencja-3-2014-malgorzata-krol-anna-bartczak-monika-zalewska-147465u

Cena: Anna Bartczak


https://woblink.com/product-publication/download/147538/pdf

1:

:

Cena:


Rękopis znaleziony w Saragossie

Autor: Jan Potocki

Niezwykła powieść o konstrukcji szkatułkowej (mieszającej różne wątki). uwieczniona w niesamowitym filmie Wojciecha Hasa. ‚>>Rękopis znaleziony w Saragossie<< jest jedną z niewielu powieści oświeceniowych. które. pomimo niszczącego dłuta czasu. nigdy się nie starzeją i wychodzą zwycięsko w bitwie z młodymi pokoleniami (BiblioNETka)'. Tagi: Ebook w formacie EPUB - dostosowuje tekst i czcionkę do wielkości ekranu. Tagi: po polsku. język polski. książki polskie. powieść. bestseller.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 14.5


ISBN

9788380882256: Wydawnictwo

Format

19.95: https://woblink.com/ebook/biograficzne-badania-nad-tworczoscia-monika-modrzejewska-swigulska-147417u

Cena:


Odrodzeni

Autor: Colleen Houck

Poznaj bestsellerową serię „Strażnicy gwiazd” jednej z najpopularniejszych autorek powieści young adult! Wkrocz do świata niezwykłej egipskiej mitologii! 

Lily Young myślała. że podróżowanie po całym świecie z przebudzonym po tysiącleciach księciem było wielką przygodą. Nie wiedziała jednak. że wyprawa życia dopiero przed nią… 

Kiedy Amon i Lily zostają tragicznie rozdzieleni. książę przenosi się do świata Niderlandów nazywanego przez zwykłych ludzi piekłem. Zrozpaczony utratą swojej prawdziwej miłości woli cierpieć w agonii. niż wypełnić swój obowiązek ochrony ludzkości. Tymczasem załamana dziewczyna szuka schronienia na farmie swojej babci. Mimo próby odcięcia się od świata. nieustannie śni koszmary o nieprzemijającym cierpieniu ukochanego.

Przed odejściem chłopak podarował Li

24.95: https://woblink.com/ebook/marketing-terytorialny-w-ujeciu-relacyjnym-rudolf-wawrzyniec-147593u

Cena:byle by czy byleby, essesman i żydówka, diuna audiobook peb, tajemnice przodków, karolina na detoksie pdf, urwane ślady, abby jimenez, czarnobyl strefa wykluczenia, poranne inspiracje. zdrowe śniadania w 15 minut, podręcznik do języka włoskiego pdf, sport nie istnieje, jan hrabia potocki, czytanki sylabowe pdf, pestki ciarkowska, biologizm, bajka dla doroslych, cafe pod minogą książka…