Siła jej piękna

Siła jej piękna

Autor: Agnieszka Opolska

Osiem utalentowanych polskich autorek i jedno niełatwe zadanie — odnalezienie siły i piękna. które tkwią w każdej z nas. Opowiadania wchodzące w skład antologii są tak różnorodne jak kobiety. które je napisały. Autorki opowiadają o zwycięstwie w zmaganiach z przeciwnościami losu i osobistymi dramatami.

Czy twoja historia jest podobna? Czy teraz uwierzysz w siebie? Czy dotrzesz do ukrytej w tobie siły? Każda z nas jest inna. piękna na swój wyjątkowy sposób!

OD KOBIET DLA KOBIET

ODNAJDŹMY W SOBIE SIŁĘ I PIĘKNO! 

Kawałki szkła. niepewność unosząca się ponad stronami i mrok. który pochłonie was bez reszty. Przepadłam. teraz czas na was. „Alex bez lustra” to opowiadanie. które musicie przeczytać. Gorąco polecam.

<

https://woblink.com/ebook/wbrew-sobie-katarzyna-kolczewska-16926u: https://woblink.com/product-publication/download/16926/epub

Cena:


Snajper na froncie wschodnim

Autor: Albrecht Wacker

Wspomnienia snajpera Wehrmachtu z walk na froncie wschodnim spisane przez Albrechta Wackera to obraz wojny widziany oczami młodziutkiego niemieckiego żołnierza. Josef Allerberger był strzelcem wyborowym 3. Dywizji Górskiej. osłaniał starcia na najbardziej zagrożonych odcinkach frontu i był naocznym świadkiem najokrutniejszych zmagań między radziecką i niemiecką armią. Na swoim koncie miał 257 potwierdzonych zabitych. za skuteczność otrzymał Krzyż Żelazny. 

Allerberger opowiada o swoich relacjach z towarzyszami broni. wspomina stratę najbliższych mu kompanów. przywołuje obrazy okrucieństwa obu walczących armii. Opisuje. jak trafił do wojska. jakie przeszedł szkolenie i jak wyglądały akcje. Przywołuje naturalistyczne obrazy umierania na polu bitwy. W jego relacji wojna jest bezwzględną

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


Mieszkam w domu. w którym wszyscy umarli

Autor: Piotr Bratkowski

„Chciałem dowiedzieć się prawdy o wydarzeniach. o których rodzice i dziadkowie najpierw latami milczeli. a potem – niemiłosiernie kłamali”.

Piotr Bratkowski. poeta. krytyk literacki i publicysta. sięga do własnej biografii. żeby rozprawić się z demonami polskiej historii – przede wszystkim z antysemityzmem.

Losy polskiej rodziny. która szarpana wiatrami historii tułała się od Lwowa do Wrocławia. od wioski w Bieszczadach do Warszawy. od Krakowa do Amsterdamu. z Izraela na Mazury. Znajdziemy w niej ledwo piśmiennych chłopów i inteligentów. tych. którzy w niemieckim wojsku służyli podczas jednej wojny i z niemieckim wojskiem walczyli podczas drugiej.

W książce występuje cała plejada znanych nazwisk – literatów. aktorów. reżys

29.9: https://woblink.com/ebook/dobry-tluszcz-joseph-mercola-135107u

Cena:


ISBN

9788365970534: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/domy-bezdomne-brauntsch-dorota-147645u

Cena:


ISBN

9788381257725: Wydawnictwo

Format

41: https://woblink.com/ebook/instytut-stephen-king-rafal-lisowski-161658u

Cena:


Preppy: Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1. King. Tom 5

Autor: T. M. Frazier

Kontynuacja bestsellerowej serii King – historia Preppy’ego

Samuel Clearwater najbardziej w swoim życiu docenia oddanych przyjaciół. pyszne naleśniki. dobre awantury i ostry seks. Kiedy jeden z jego najlepszych kumpli trafia do więzienia. postanawia zrobić wszystko. aby jego córki nie zabrała opieka społeczna.

Andrea to zagubiona dziewczyna. gotowa sprzedać wszystko co ma za kolejną dawkę heroiny. Gdy jest już u kresu wytrzymałości. spotyka mężczyznę w muszce. który tak jak ona zdążył poznać ciemne strony życia.

To spotkanie nada nowy tor ich życiu i… śmierci. Dla większości śmierć oznacza koniec. Dla Dre i Preppy’ego okaże się dopiero początkiem.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 29.9konstytucja stanów zjednoczonych najważniejsze informacje, gramatyka języka hiszpańskiego, dmitry glukhovsky tekst, parabola tool, najlepsza książka kryminalna, monika bąk sosnowska, i że cię nie opuszczę…, najpiękniejszy ogródek borsuka, słownik tematyczny niemiecki, poprawka matura, miecugow inny punkt widzenia książka, audiobook czarne stopy, zizek slavoj, enfp związki, wytrzymałość materiałów pdf, najlepsze książki o inwestowaniu, jaster stanisław, abbi glines zatrzymaj mnie pdf, lego harry potter 5-7 poradnik, camilla lackberg książki, cechy dobrego przemówienia…