Król Gromoryk i zagadkowy smok

Król Gromoryk i zagadkowy smok

Autor: Wojciech Widłak

Król Gromoryk jest niezwykłym władcą. który nieustannie przyciąga kłopoty! Pewnego razu w królewskim pałacu pojawia się smok! Król. który widział go na własne oczy. opisuje. że jest wielki. uszasty i ogoniasty. Problem w tym. że nikt z podwładnych mu nie wierzy… Czy smok rzeczywiście jest prawdziwy? A może to tylko wyobraźnia króla płata figle?

‚Król Gromoryk i zagadkowy smok’ to książka z serii ‚Czytam i główkuję’ z zadaniami matematycznymi dla dzieci wieku 4-5 lat. Ta bestsellerowa seria łączy czytanie z interaktywną zabawą! Opowiadania czołowych pisarzy literatury dziecięcej wzbogacone zostały zagadkami i łamigłówkami rozwijającymi logiczne myślenie. Młodzi czytelnicy wraz z bohaterami serii rozwiązują podchwytliwe zagadki i łamigłówki. Interaktywna zabawa dostarcza sporej

4.99: https://woblink.com/ebook/fredek-i-nadciagajacy-kataklizm-zofia-stanecka-199675u

Cena:


Baletmistrz – opowiadanie erotyczne

Autor: Nousville Marguerite

Dla baletnicy Ani taniec jest wszystkim. Jej ciało jest tylko instrumentem. na którym grę chce doprowadzić do perfekcji. nigdy nie traci kontroli nad sobą ani swoim ciałem. Jednak spotkanie pewnego baletmistrza z Nowego Jorku w bardzo gorący dzień. wytrąca ją z równowagi.

Nowelę wydano we współpracy ze szwedzką producentką filmową. Eriką Lust. Jej celem jest pokazanie ludzkiej natury i różnorodności w formie opowieści o namiętności. intymności. miłości i żądzy. w których codzienne historie splatają się z erotyką.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Zerwane kajdany

Autor: Tomasz Biedrzycki

Książę Bridhard. realizując marzenie swego ojca. rzuca wyzwanie największemu przeciwnikowi królestwa. Organizowane powstanie ma raz na zawsze zrzucić jarzmo niewoli i wydostać ludzi spod panowania elfów. Wydaje się. że Bridhard ma wszystko. co potrzebne do zwycięstwa – potężne sojusze i zakazaną. śmiercionośną broń. Nie wie jednego – że stawką będą nie tylko ziemie królestwa. ale też życie i dusza jego ukochanej kobiety. Czy zdoła przeciwstawić się złu mając przeciw sobie najlepszych wojowników kontynentu i potężnych magów?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


Historia nieprawdopodobna

Autor: Bolesław Prus

„Historia nieprawdopodobna” to utwór autorstwa Bolesława Prusa. jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej literatury pozytywizmu i współtwórcy realizmu.

“ Ludwik z trudem podniósł się. nalał syropu. potem wody. Wypił. Orzeźwiło go. lecz tylko na chwilę. Znowu opanowały go myśli smutne. atakowały wrażenia coraz przykrzejsze. Bezwładność rąk i nóg wcale się nie zmniejszyła. owszem. wzrosła. Ogarniało go odurzenie i zdawało mu się. że ciężkie drzwi i żelazne ściany pudła. w którem siedział. kładą mu się na piersiach. gniotą. miażdżą… Zaczęło go ogarniać nowe uczucie. — Dotychczas — opowiadał mi Ludwik — myśl moja była podobna do angielskiej gazety. złożonej z kilku arkuszy. zadrukowanej od góry do dołu. upiększonej ilustracjami. przepełnionej w

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32kroniki shannary książki, filip macedonski, martin dahl, pułapki myślenia kahneman, kampanie cienia, aplikacja od ogółu do szczegółu pdf, kalosze szczęścia, był sobie pies download, jetstream sam, ibuk opinie, sylaby do druku pdf, coś pożyczonego pdf, etnologia cieszyn, zamęt severski audiobook, podstawy chemii, zbrodnia w wielkim mieście…