John Puller (#2). Towar

John Puller (#2). Towar

Autor: David Baldacci

Mroczna tajemnica w sercu raju

Agent śledczy John Puller dowiaduje się o śmierci swojej ciotki. Ciało znaleziono na jej posesji. w miejscowości Paradise na Florydzie. Zdaniem lokalnej policji doszło do wypadku. Puller udowadnia jednak. że w sprawę były zamieszane osoby trzecie.

Pozornie miasteczko Paradise wydaje się utożsamieniem swojej rajskiej nazwy.

Ale Puller. zagłębiając się w śledztwo. odkrywa. że miejscowej społeczności bliżej do piekła niż raju.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 31.92


Stażystka

Autor: Alicja Sinicka

Zakazany układ i seria tajemniczych zbrodni.

Wciągający thriller psychologiczny Alicji Sinickiej.

Marek Skalski szuka stażystki. Pomaga mu w tym Ewa Skalska. która bardzo dobrze zna swojego męża. Wie. która kandydatka go zaintryguje. Wie. jakie będzie miała włosy i kolor oczu. Wie. że Marek ponownie ją zdradzi.

Klaudia Neter nie ma wątpliwości. że ten staż jest jej szansą na lepszą przyszłość. Z czasem odczuwa jednak coraz większy niepokój. Zostaje uwikłana w niebezpieczny trójkąt. lecz zamierza się z niego wycofać.

W Oławie zostaje znalezione ciało jednej z dwóch zaginionych młodych kobiet. Każda z nich wcześniej odbywała staż u Skalskiego. Klaudia zaczyna obawiać się o własne życie. Nie wie jednak. z której strony może nadejść niebezpieczeństwo.

__

O autorce:

Alicja Sinicka – pisarka z Oławy. znana czytelnikom z powieści „Oczy wilka”. „Winna” i „W jego oczach”. Z zawodu jest inżynierem i ekonomistką. a każdą wolną chwilę poświęca pisaniu. które jest jej wielką pasją. Jej książki charakteryzują się wyjątkowym stylem opowiadania i wyrazistymi bohaterami.

Trailer filmu

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 14.95pod jednym niebem, assassin’s creed czarna bandera, faye kellerman, krzyżówka przyrodnicza, dywizjon 303 fiedler, granice kosmosu, mozg rzadzi, kolejne 365 dni audiobook, żelazna wojna, piramidy akrobatyczne, heidi murkoff pierwszy rok życia dziecka, spotkamy się w niebie, przyczyny katastrofy w czarnobylu, kultura informacyjna, fiodor dostojewski zbrodnia i kara pdf, psychiatria książki, elle kennedy podbój pdf, szkoła żon pdf, elliot aronson człowiek istota społeczna…