Ukryta łowczyni

Ukryta łowczyni

Autor: Danielle L Jensen

W mieście pod górą tyran sprawuje władzę absolutną. Jedyny troll. który byłby zdolny mu się przeciwstawić. został oskarżony o zdradę i uwięziony. Cécile uciekła z mrocznego Trollus. ale już wkrótce zdała sobie sprawę. że wcale nie znajduje się poza zasięgiem władzy króla i jego manipulacji Cécile mieszka z matką w Trianon i każdego wieczora występuje na deskach sceny operowej. Za dnia zaś niestrudzenie szuka Anushki. czarownicy. która przez pięć stuleci umykała trollom. A niezależnie od tego. czy zwycięży. czy poniesie porażkę. jej bliscy zapłacą wysoką cenę.

Aby odnaleźć Anushkę. dziewczyna musi zagłębić się w magię. która jest mroczna i zabójcza. Czarownica jest jednak przebiegła. a Cécile może się okazać nie tylko łowczynią. ale i zwierzyną.<

:

Cena:


ISBN

9788381254113: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/wszyscy-mamy-tajemince-harlan-coben-zbigniew-a-krolicki-129146u

Cena:


Bracia Slater. Ryder

Autor: L. A. Casey

Czwarty tom serii z braćmi Slater autorstwa jednej z najsłynniejszych autorek New Adult na świecie

Branna jest załamana tym. że jej związek z ukochanym mężczyzną okazał się pomyłką. Chociaż kocha Rydera ponad życie. to nie może w żaden sposób do niego dotrzeć. Nie pomagają kłótnie. płacz ani niekończące się ciche dni.

Ryder Slater jest wściekły. Nie dość. że od wielu miesięcy okłamuje najważniejszą kobietę w życiu. to jeszcze ukrywa coś. co naraża wszystkich na śmiertelne niebezpieczeństwo. Nie może jednak nic powiedzieć i zrobić.

Kiedy ich związek znajdzie się nad krawędzią. Ryder zmierzy się z mrocznymi siłami. Jedno jest pewne. że mężczyzna zrobi wszystko. aby uratować miłość i rodzinę.

Ryder chciał mieć Brannę od pierwszej chwili. Ryder zdobywa to. co c

33.99: https://woblink.com/ebook/damy-ze-skaza-kamil-janicki-26113u

Cena:


Zaszyj oczy wilkom

Autor: Marta Krajewska

Podczas każdej pełni księżyca mieszkańcy Wilczej Doliny ryglują drzwi w chatach i siedzą w ciszy. nasłuchując z niepokojem wycia wilkołaka. Pochłonięta własnymi kłopotami Venda nie potrafi w pełni poświęcić się obowiązkom Opiekunki. Nikt nie wie. jak wygórowaną cenę zapłaciła dziewczyna za pomoc otrzymaną od Pana Lasu i jak długo jeszcze będzie jego dłużniczką.

Atra. niepomna ostrzeżeń. pragnie nie tylko odzyskać to. co utraciła. ale również zemścić się. W trakcie swoich poszukiwań odkrywa. że być może ostatni z wilkarów będzie w stanie jej pomóc. Czy jednak jej starania nie doprowadzą do jeszcze większych nieszczęść? Więź łącząca Vendę i DaWerna nie może zostać zerwana bez straszliwych konsekwencji.

W świętym gaju bogowie milczą. a Venda czuje się o

39.9: https://woblink.com/ebook/dziewczeta-z-auschwitz-sylwia-winnik-33663u

Cena:tomasz żyro, sex escort, psychopaci sa wsrod nas, monika sokół, roman kolton, historia i społeczeństwo. ojczysty panteon i ojczyste spory. podręcznik. liceum i technikum, anioły ciemności, jaume cabre, colleen hoover pdf polski, pałkiewicz dubaj, niepełnosprawność słuchowa stopnie, sposób na księcia pdf, james rollins burza piaskowa, ziemia obiecana powieść, barbara krauz mozer, małgorzata malczyk, jańczuk stomatologia zachowawcza pdf, zygmunt zeydler-zborowski, diablo ksiazka, piękna i młoda, na kraterze u wańkowicza, dziewczyny z wypiekami książka…