Pustkowia

Pustkowia

Autor: Arne Dahl

Nazywa się Ellen Savinger i zaginęła trzy tygodnie temu. Sam Berger ma złe przeczucia. ale koledzy ze sztokholmskiej policji twierdzą. że skoro nie ma ciała. nie ma przestępstwa. Gdy Sam nawiązuje kontakt z tajemniczą Nathalie Fredén. która może coś wiedzieć w sprawie Ellen. dochodzenie przybiera na sile i zaczyna obejmować również przeszłość Sama.

Pustkowia. powieść o zawrotnie szybkiej akcji. pełna pułapek i kryjówek. ukazuje zupełnie nowe oblicze Arnego Dahla. To także debiut pary detektywów – Sama Bergera i Molly Blom.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


Hannibal

Autor: Ben Kane

Równina w pobliżu Kannów zmieniła się w przesiąknięte krwią pola śmierci. arenę jednej z najkrwawszych bitew w historii wojen. Kto odniesie ostateczne zwycięstwo? Czy będzie to Hannibal. prowadzący doświadczone zastępy wojowników. weteranów licznych kampanii. czy wspaniałe legiony Cesarstwa Rzymskiego?

Hannibal pragnie rzucić Rzym na kolana. Jednym z dowódców jego doborowych oddziałów jest młody oficer. Kartagińczyk o imieniu Hanno.

Tak jak jego wódz Hanno pała nienawiścią do Rzymu. Jeszcze nigdy w historii wieloletniego konfliktu Kartagina nie była tak blisko pokonania odwiecznego wroga.

Tymczasem rzymscy dowódcy mistrzowsko realizują strategię uników. obliczoną na wyczerpanie przeciwnika.

Czas uchylania się od walki dobiega jednak końca i wreszcie dwie og

Alina Skibińska: Autor

Cena: Autor


ISBN

9788366553385: Wydawnictwo

Format

19.14: https://woblink.com/ebook/daisy-jones-the-six-taylor-jenkins-reid-191168u

Cena:gra w oczko kalinowski, jasnopis aplikacja, wielokryterialne wspomaganie decyzji, awesta pdf, tajemniczy mężczyzna pdf, chyłka rewizja pdf, tomasz hanć, córka gliniarza kristen ashley pdf, nowele żeromskiego tytuły, resortowe dzieci pdf, poezja erotycza, iluzjonista mróz chomikuj, wojciech noszczyk, vi keeland tylko twój pdf, dorota terakowska władca lewawu, komorki sie pani pomylily, malcolm xd edukacja, w kręgach władzy mróz, jorgos seferis…