Pozwól się kochać

Pozwól się kochać

Autor: Abbi Glines

Dwa lata temu Riley uciekła z miasta. Oskarżając Rhetta o gwałt. została uznana za kłamczuchę i nie miała innego wyboru niż wyjazd. Teraz wraca razem z córką. żeby pomóc w opiece nad chorą babcią. Jednak miasto wciąż nie zapomniało o swojej nienawiści. a ona pamięta. jak ją potraktowali. kiedy najbardziej ich potrzebowała.Pewnego dnia przystojny Brady podwozi do domu Riley i jej córkę Bryony. które w czasie burzy utknęły na poboczu drogi. Nie robi tego ze względu na dziewczynę. lecz z powodu jej córeczki. Po tej krótkiej przejażdżce chłopak zaczyna kwestionować wszystko. co do tej pory uważał za prawdę.Czy Brady mógłby uwierzyć Riley i zaryzykować utratę wszystkiego?

„Uwielbiam zwroty akcji! Uwielbiam sposób. w jaki pisze Abbi! Uwielbiam tę książkę i poprzednie dwie. Jeśli sz

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-ignacy-krasicki-satyry-praca-zbiorowa-142343u

Cena:


ISBN

9788381472135: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/brown-residence-krzysztof-sperkowski-142503u

Cena:


Wypracowania – Krzysztof Kamil Baczyński „Wybór wierszy”

Autor: Praca Zbiorowa

Życiorys K.K. Baczyńskiego. Wypracowanie zawiera najważniejsze informacje odnośnie życiorysu Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Jeden z najznakomitszych poetów polskich od lat młodości mierzył się z obliczem wojny. Zaangażowany w walkę konspiracyjną zginął ostatecznie w Powstaniu Warszawskim. Teksty zawiera 351 słów.

„Z głową na karabinie”- analiza utworu. Poniższe wypracowanie stanowi analizę wiersza Krzysztofa Kamila Baczyńskiego pod tytułem „Z głową na karabinie”. Utwór powstał w roku 1943. odnajdujemy w nim stan świadomości pokolenia apokalipsy spełnionej. Najgorsze obrazy stały się bowiem namacalną rzeczywistością w której żył poeta. Wypracowanie zawiera interpretację. wskazanie symbolicznej wymowy i kontekstów. Ca

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-konstanty-ildefons-galczynski-wybor-wierszy-praca-zbiorowa-142470u

Cena:


Wypracowania – J.R.R. Tolkien „Władca pierścieni – część II”

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – J.R.R. Tolkien „Władca pierścieni – część II”

Opisy wypracowań:

Charakterystyka Gimliego.  Wypracowanie z języka polskiego stanowi charakterystykę krasnoluda Gimliego. który jest jednym z bohaterów trylogii Tolkiena. zatytułowany „Władca pierścieni”. Gimli należał do królewskiego rodu krasnoludzkiego i był spokrewniony z Thorinem Dębową Tarczą. Gimli również należał do Drużyny Pierścienia. Był niezwykle silnym i dzielnym wojownikiem. i nieocenionym towarzyszem broni. Pomimo odwiecznych zatargów między krasnoludami a elfami. zaprzyjaźnił się z elfem Legolasem. Wypracowanie zawiera 356 wyrazów.

Charakterystyka Legolasa.  Poniższe wypracowani

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-j-i-kraszewski-stara-basn-cz-ii-praca-zbiorowa-142453u

Cena:e-biblioteka, małgorzata janiak, ten dzień blanka lipińska pdf, marek węcowski, dugoni robert, józef czapski na nieludzkiej ziemi, łowca posagów, podręcznik do francuskiego pdf, karol darwin o powstawaniu gatunków, matematyka klasa 6 zadania pdf, dama paxton pdf, serial na podstawie cobena, nowoczesna kosmetologia, feynmana, oświecenie utwory, zły audiobook, libra pl, riedi, legendy starego krakowa pdf, stulecie winnych ci którzy walczyli…