Koń. który mnie wybrał

Koń. który mnie wybrał

Autor: Susan Richards

Koń. którego chciała uratować Susan Richards. nie dawał się zapędzić do przyczepy. Za to Lay Me Down. była klacz wyścigowa. razem ze swoim źrebięciem wmaszerowała po rampie wprost w życie Susan. Łagodne zwierzę – osłabione z powodu niedożywienia. zapalenia płuc i infekcji oka – przeszło trudną drogę. lecz w przedziwny sposób jego serce pozostało szczodre i otwarte. Najwyraźniej Lay Me Down było pisane trafić na pastwisko Susan i nauczyć ją. jak w pełni cieszyć się życiem pomimo jego niebezpieczeństw.

Przepiękna. rozdzierająca serce opowieść. Zwierzęcy bohaterowie są równie złożeni i barwni jak ich ludzkie odpowiedniki. a cała historia inspiruje do przemyśleń na temat odwagi. nadziei i sposobu. w jaki każda miłość – nawet miłość zwierzęcia – może pokazać swą uzdrawiającą moc.

Susan Richards myślała. że ratuje zagłodzonego. zmaltretowanego i porzuconego konia… Okazało się. że to Lay Me Down uratowała Susan Richards. Niewiarygodnie poruszająca opowieść. wnikliwa i pięknie napisana.

 „The Roanoke Times”

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


ISBN

9788328708365: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/dziewczeta-z-auschwitz-sylwia-winnik-33663u

Cena:


ISBN

9788366013278: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/najlepszy-czeski-stand-up-milos-cermak-ludek-stanek-183529u

Cena: Ludek Stanekkrotka pilka, kult ciała, życie stewardesy, tomasz bekrycht, victor hugo katedra notre dame, słownik pedagogiczny kupisiewicz pdf, małgorzata garkowska, jakub morawiec, małgorzata nawrocka książki, roland lazenby, juliusz ćwieluch generałowie, książki za darmo, bossman vi keeland pdf pl chomikuj, zapłacz dla mnie, piotr wroński, niezgodna 2, waldemar kostewicz, czesław kupisiewicz dydaktyka ogólna…