Nazywam się Stephen Florida

Nazywam się Stephen Florida

Autor: Gabe Habash

Powieść o pasji. uporze i pokonywaniu traumy. ale też bluźniercza i niesamowita historia samotności i nieludzkiej wręcz obsesji na punkcie tego. by zostawić po sobie jakiś ślad na tym świecie

Stephen jest wychowanym przez babkę sierotą. który dzięki stypendium sportowemu trafia na któryś z zapomnianych przez Boga wiejskich college’ów w Północnej Dakocie. Oficjalnie uczy się po to. aby uzyskać dyplom licencjata sztuk wyzwolonych. lecz prawdziwym celem jego życia w Oregsburgu jest uprawianie zapasów. Tytuł mistrzowski jest dla chłopaka świętym Graalem. spełnieniem i – być może – kresem lub początkiem wszystkiego.

Florida podporządkowuje więc zawodom całe swoje życie. a każdy trening i każda walka mają stanowić kolejny krok w stronę wielkości.

„Wspaniałe.

35: https://woblink.com/ebook/zyj-prawdziwie-ze-skalska-dagmara-skalska-147701u

Cena:


Uprzywilejowani

Autor: Ewa Kowalska

Wędrówka przez nowy. niepojęty świat

Najniższy świat to gleba. na której dorodnie pleni się przeróżnego rodzaju zielsko. Żałosna lichota. pełzająca przy samej ziemi. My. Uprzywilejowani. uprawiamy ją w sposób niezauważalny i taktowny. Pilnujemy. by pełzaki nie zniszczyli świata i nie ulegli samozagładzie. rujnując odwieczny porządek. Ramię w ramię z naszymi braćmi Stroicielami tworzymy im piekło. z którego nie ma ucieczki. Aby przetrwać. muszą w nim uczestniczyć na naszych zasadach. Dzięki temu pozostają zielskiem. Na wieki wieków amen.

Trzy światy połączone przez jeden pakt. Pakt. który miał chronić odwieczną równowagę między wyższym a niższym istnieniem. a skutki jego przeciążenia mogłyby być nieprzewidywalne dla wszystkich trzech światów – Nadrzędnych. Stroicieli i Uprzywilejowanych.

Inicjacja Kędziora na Pierwszego miała przeprowadzić go do świata Stroicieli i pomóc w odnalezieniu Asper. Tymczasem Kędzior miota się między pragnieniem odebrania im dziewczynki a ocaleniem Oriana. Wyrusza w podróż. Wbrew jego woli dołącza do niego Chloe. młoda skrzypaczka. by za pomocą śmiertelnej melodii uwolnić ludzi z mentalnej niewoli. Żadne z nich nie jest w stanie przewidzieć. co może oznaczać naruszenie odwiecznego porządku.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 28


https://woblink.com/product-publication/download/151955/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788366149205: Wydawnictwo

Format

24.6: https://woblink.com/ebook/ekonomia-moja-prywatna-janusz-pawlowski-153845u

Cena:


Zakochana w Tobie

Autor: Wade Becky

Sławna modelka Willow Bradford upaja się ciszą i spokojem w swoim rodzinnym mieście aż do momentu. kiedy staje twarzą w twarz ze swoim dawnym chłopakiem Corbinem Stewartem.

Były zawodnik amerykańskiego footballu jest silny. czarujący i przywykł. że dostaje wszystko. czego chce… Jedynym wyjątkiem jest Willow. Nigdy nie był w stanie o niej zapomnieć. jednak ona daje mu jasno do zrozumienia. że nie zamierza ponownie wystawić swojego serca na zranienie.

Dawna tajemnica rodziny Corbina ponownie krzyżuje ich drogi. ale czy może połączyć złamane w przeszłości serca. i to jeszcze pośród tylu komplikacji?

Wydawnictwo: DREAMS

Cena: 39sprzecznosc, królestwo popiołów część 2, przekładaniec czasopismo, medaliony tytuł, czas mroku peb, cykl o chyłce, gra na cudzym boisku, zbrodnie roślin, słownik psychologiczny, dziady część 2, katarzyna szarzec, izabela urbaniak-mastalerz, silaczka, krzyżówki dla dzieci 7-12 lat, farmagedon pdf, klaudia zalewska, sprzedawca domaradzki, piotr palka, nasz ostatni dzień, ćwiczenia z komunikacji interpersonalnej…