Wyga. Kurzawa Bellew

Wyga. Kurzawa Bellew

Autor: Jack London

Krzysztof Bellew jest młodym człowiekiem. pracującym w redakcji jednej z gazet. Kiedy od stryja dowiaduje się o planowanej wyprawie na Alaskę. decyduje się wziąć w niej udział. To czasy. gdy w tamtych rejonach panuje gorączka złota. Młody Kit nie jest przygotowany na surowe warunki pracy poszukiwacza kruszcu i mocno odstaje od starych wyjadaczy. Nie poddaje się i próbuje dorównać pozostałym. Otrzymuje przydomek „Zawierucha’. który wkrótce zupełnie wypiera jego prawdziwe imię. Na Alasce prowadzi życie pełne niebezpiecznych przygód. które kształtują jego charakter. Czy to wystarczy. by w środowisku zasłużyć na miano tytułowej Wygi?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


Cena pożądania – opowiadanie erotyczne

Autor: Bech Camille

Jaką cenę ma pożądanie?

Ona początkująca aktorka. On starszy. sześćdziesięcioletni wybitny i znany aktor. Ona zafascynowana jego wiedzą. On zachwycony jej talentem. Ona była jego uczennicą. On jej mistrzem. Wiązała ich ze sobą wzajemna fascynacja. Im bardziej Tom budował dystans. im bardziej się przed nią bronił. tym bardziej Cecilie go pożądała. Łamała każdy jego opór. odsłaniając swoją cielesność i kobiecość. o której nigdy wcześniej nie miał okazji poczuć.

Romans? To chyba za dużo powiedziane. choć wyzwolona seksualnie Cecile pragnęła tego najbardziej na świecie. Każde ich spotkanie odsłaniało przed nimi niczym nieskrępowaną rozkosz.

Jednak co stanie się. kiedy Cecilie zrobi o jeden krok za dużo?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena:


1

:

:

Cena:


Poczuć ją – opowiadanie erotyczne

Autor: Slonawski Katja

Kobieta pochyla się. a ja czuję. jak jej twarz zbliża się w ciemności. Przykłada usta do linii mojej szczęki i zostawia mały ślad. Siedzę zupełnie nieruchomo. podczas gdy jej wargi formują drobną ścieżkę małych. delikatnych pocałunków w stronę mojego ucha. Niezmierna czułość i powolność jej ruchów całkowicie mnie hipnotyzują.

Podczas długiej. monotonnej jazdy pociągiem czas zdaje się płynąć znacznie wolniej. Bohaterka próbuje go wypełnić. obserwując zmieniające się za oknem obrazy. jednak w pewnym momencie jej uwagę przyciąga siedząca nieco dalej kobieta. Tajemnicza. intrygująca nieznajoma staje się bohaterką jej fantazji i z każdą chwilą jest jej coraz bliższa. W pędzącym przez ciemne tunele pociągu granica między jawą a snem. wyobraźnią a rzeczywistością zaczyna s

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99forex podstawy, cisnienie skurczowe, władcy pierścieni książka, raven mlodzi tytani, papierowe pieniądze, zamach jacek tacik, maksymilian bogumił, medycyna sądowa książka, paweł majka berserk, zakręty losu pdf, wiedźmin 3 książka, moja niewolnica claire, nieprzejednana honor, tadeusz milewski językoznawstwo pdf, e libra, w labiryncie ksiazka, droga 1…