Wielkie ludy historii. Wikingowie

Wielkie ludy historii. Wikingowie

Autor: Christian Hill

Odkryj cuda i tajemnice wielkich starożytnych cywilizacji! Przeczytaj opowieść pełną wielu ciekawych informacji!

Wikingowie. morscy rozbójnicy. przez wiele wieków plądrowali wybrzeża. Stworzyli jednak również zaawansowaną cywilizację. zbudowali wielkie miasta. odkryli dalekie lądy. Towarzyszymy młodemu wikingowi Ingvarowi podczas jego pierwszego najazdu. Czy zdoła postawić się ojcu. czy może mu się podda?

Wydawnictwo: RM

Cena: 19.99


Nikodem. Terapeuta duszy.

Autor: Maja Wąsała

Kobiety ufają mu bezgranicznie. a on właśnie dzięki swoim terapeutycznym zdolnościom ratuje je z życiowych opresji i poczucia braku własnej wartości. Jego kojący głos i pomocne dłonie nie tylko pomagają im podźwignąć się z kryzysu. ale też rozpalają wyobraźnię. Za te emocje są w stanie zapłacić każdą cenę. i płacą – ale czy Nikodem jest naprawdę tym. za kogo uważają go jego klientki? Jak wygląda prawdziwe życie kogoś. kto nazywa siebie terapeutą duszy i czy warto oddać się w jego ręce?

Wydawnictwo: Axis Mundi

Cena: 24.9


https://woblink.com/product-publication/download/161071/pdf

1: Autor

Autor

Oscar Wilde: Autor

Cena:


Koniec chorób serca – PDF

Autor: Andreas Moritz

Czy wiesz. że sto lat temu choroby serca należały do rzadkości? Teraz zbierają obfite żniwo nie tylko w Stanach Zjednoczonych ale również w Polsce. Według statystyk w 2013 roku choroba wieńcowa odebrała życie aż 41 tys. Polaków. drugie miejsce zajmują choroby naczyń mózgowych – 33 tys.. zawał zaś 15 tys.

Dzięki tej książce poznasz podłoże problemów kardiologicznych. odkryjesz rolę antybiotyków w niewydolności serca oraz dowiesz się jaki wpływ na organizm mają statyny. Autorytet medycyny naturalnej i autor światowych bestsellerów. rozwieje mit „złego” cholesterolu oraz zwróci Twoją uwagę na czynniki chorobotwórcze niezwiązane z żywieniem np. niedostatek wsparcia społecznego. brak satysfakcji z pracy czy poczucie nieszczęścia. Porady od serca!

:

Cena:


Alternatywne metody opieki okołoporodowej

Autor: Grażyna Iwanowicz-Palus

W tym tomie Biblioteka Położnej omówiono m. in. nowe techniki porodowe (poród w pozycjach wertykalnych. poród w wodzie i in.). alternatywne miejsce porodu (np. w domu). szkołę rodzenia. psychoprofilaktykę porodową. metody łagodzenia bólu porodowego.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 99diagnostyka funkcjonalna, malowany człowiek audiobook, leonie swann, katarzyna michalak ścigany, historia medycyny, roma fiszer saga kaszubska, król cierni, rafał abramciów, dom czwarty pdf, strażnik czasu, orientalizm said, sławomir letkiewicz, święta księga judaizmu i chrześcijaństwa, wikingowie topory i sejmitary, potęga podświadomości joseph murphy audiobook…