ISBN

ISBN

9788379952274: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/otchlan-piotr-patykiewicz-147501u

Cena:


Negacja w języku. tekście. dyskursie

Autor: Bartłomiej Cieśla

Oddajemy do rąk Czytelników monografię. w której Autorzy poddają refleksji naukowej zjawisko negacji. W tomie znalazły się artykuły językoznawców. literaturoznawców. kulturoznawców. prawników. filozofów. logików. Publikacja ma więc charakter interdyscyplinarny. prezentujemy w niej bowiem wyniki badań nad negacją w wymiarze składniowym. semantycznym. logicznym. retorycznym. kulturowym. społecznym. Autorzy artykułów zgromadzonych w monografii proponują zarówno ujęcie systemowe negacji: syntaktyczne i semantyczne. jak i komunikacyjne: pragmatyczne. tekstowe. dyskursowe. Negację traktują wąsko – jako składnik semantycznej struktury zdania. mający wpływ na jego budowę formalną. za pomocą którego mówiący odrzuca wydany uprzednio lub domyślny sąd. a także szeroko –

:

Cena:


Piosenki (nie)miłosne

Autor: Natalia Sońska

Prawdziwa miłość i nękane rozterkami serce – to historia dla wszystkich książkoholiczek. które oczekują niebanalnych emocji.

To najtrudniejsza decyzja w życiu Igora.

Nie powie niczego więcej. nie zrani Zosi jeszcze bardziej. 

A przede wszystkim nie złamie się i nie przyzna do prawdy.

Nawet jeśli to najgorsza decyzja w jego życiu.

Po bestsellerowych Listach (nie)miłosnych przyszedł czas. by poznać historię Igora. Czy Zosia dowie się. dlaczego ją zostawił?

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


Niepoprawny politycznie przewodnik po islamie i krucjatach

Autor: Robert Spencer

Czy wiesz. że:
• Tolerancyjne. pokojowo nastawione wersety Koranu. które tak często się cytuje. zostały w rzeczywistości usunięte z księgi. zgodnie z islamską teologią.
• Jedyna nadrzędna zasada w islamie brzmi: „to. co jest dobre dla islamu. jest słuszne”.
• Każdy. kto obrazi lub nawet przeciwstawi się Mahometowi czy jego wiernym. zasługuje na upokorzenie i śmierć – jeśli to możliwe. przez ścięcie. Tak wynika z rozkazu Allaha. by uderzać „tych. którzy nie wierzą. (…) mieczem po szyi” (Koran 47:4).
• Dla muzułmanina rozwód to bułka z masłem. Musi tylko powiedzieć swojej żonie: „Rozwodzę się z tobą”. i gotowe – w ten sposób rozwód wchodzi w życie.
• Mahomet nie nauczał „pokoju i tolerancji”. Mahomet dowodził wojskiem i zlecał potajemne zabójstwa swoich wrogów.
• Większość współczesnych materiałów przedstawiających krucjaty całkowicie zaprzecza faktom historycznym.
• Aż 75% kobiet przebywających w więzieniach w Pakistanie w rzeczywistości odbywa karę za to. że stały się ofiarami gwałtu.
• Muzułmanie stanowią jedną czwartą populacji trzeciego co do wielkości miasta w Szwecji. Malmö.
Obowiązkowa lektura dla wszystkich. którzy chcą mieć jasność w kwestii świętych wojen.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99królowa cieni pdf, bożena kropka opinie, prymityw. epopeja narodowa, wągrowska, miś paddington, bajka piotruś pan, tam gdzie nie sięga już cień, ty co nie zwątpiłaś nigdy tekst, literatura funeralna, dzieci księży pdf, błoto książka, filmy luc besson, alfred mahan, teoria koloru książka, planeta lema, druga osoba liczby pojedynczej, atlas chmur david mitchell, wehikuł czasu książka, tulli, darmowe ebooki mobi, moja doskonała żona pdf…