ISBN

ISBN

9788380752955: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/szoste-okno-rachel-abbott-29844u

Cena:


Pewnego lata w Atenach

Autor: Lynne Graham

Płomienny romans greckiego milionera Jaxa Antonakosa i kelnerki Lucy nagle się zakończył. Lucy nie rozumiała. dlaczego Jax tak bezwzględnie z nią zerwał. Wkrótce potem dowiedziała się. że jest w ciąży. Po urodzeniu dziecka udaje jej się ułożyć sobie życie na nowo. Po jakimś czasie przypadkowo spotyka na przyjęciu Jaxa. który wciąż przejawia niezrozumiałą niechęć wobec Lucy. Ona jednak nie zamierza pozostawiać spraw niewyjaśnionych…

Ostatnia część miniserii o trzech siostrach.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Show

Autor: Vi Keeland

Jeden kontrakt. wiele zasad i wielka pokusa. żeby je złamać

Jedna z najpopularniejszych autorek romansów Vi Keeland wraca na polski rynek z nową elektryzującą historią. której bohaterka bierze udział w reality show!

Kiedy Kate zdecydowała się na udział show. w którym miała rywalizować z innymi dziewczynami o serce Flynna. zgodziła się na wszystkie zasady programu. Wydawało się jej. że nie będzie z tym problemu. Jednak wtedy nie znała jeszcze seksownego Coopera. który pokrzyżował jej wszystkie plany.

Wkrótce dziewczyna traci grunt pod nogami i nie wie. jak walczyć o względy Flynna. bo serce oddała Cooperowi. Jednak Kate wie. że kontrakt to kontrakt i musi trzymać się zasad. zwłaszcza że na ich straży stoi wcielony diabeł.

Złamanie zasad jeszcze nigdy nie było takie kuszące!

__

Vi Keela

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 31.9


Dziennik

Autor: Dawid Sierakowiak

Dziennik Dawida Sierakowiaka jest uznawany za jedno z najważniejszych świadectw z getta łódzkiego. Wśród znanych tego typu zapisków zajmuje miejsce szczególne. Dzięki swej błyskotliwości i spostrzegawczości nastolatek zrelacjonował w przejmujący sposób życie w anormalnej sytuacji getta: działalność organizacji młodzieżowych. warunki pracy w zakładach produkcyjnych (tzw. resortach). rozpad więzi rodzinnych. a przede wszystkim narastający i coraz bardziej dotkliwy głód. To właśnie głód staje się od pewnego momentu głównym bohaterem narracji Sierakowiaka.

Wydawnictwo: Żydowski Instytut Historyczny

Cena: 15philip zimbardo efekt lucyfera, english for human resources pdf, kto ukradł mój ser pdf, woblink kod rabatowy, jan fazlagić, albo albo kierkegaard, carl dickens, rzeka kłamstw online, infpt, samorząd terytorialny pdf, on pytania intymne, jacek rębacz, katarzyna burzyńska-sychowicz, internetowy słownik frazeologiczny, zezia miłość i bunt na statku, krzysztof szymanek, potworak, tożsamość kulturowa pdf…