Nie uciekaj

Nie uciekaj

Autor: Maja Drożdż

Wyobraź sobie. że pewnego dnia tracisz wszystko i trafiasz do zupełnie obcego miejsca. w którym nie możesz mieć pewności. co przyniesie kolejny dzień. Bez pracy. pieniędzy. mieszkania ani rodziny – na łasce spotkanych przypadkowo ludzi. Tak właśnie rozpoczyna się historia Nicole. kobiety z przytłaczającym bagażem życiowych doświadczeń. która postanawia uciec ze swojego rodzinnego miasta. by spróbować poukładać sobie życie na nowo.

Nie będzie to jednak proste. Nicole wpada w pułapkę własnych emocji. z której nie potrafi znaleźć rozsądnego wyjścia. Błądząc między nowo poznanymi mężczyznami. nie wie. któremu z nich może tak naprawdę zaufać. Czy skazana jest na wieczną ucieczkę – przed przeszłością. swoimi uczuciami i samą sobą?

Patrzył na mnie złowrogo. N

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Format

EPUB.MOBI: 177748

https://woblink.com/ebook/ziuk-czerwinska-rydel-anna-177748u

:

Cena:


Marzyciel

Autor: Kazberuk Jarosław

Marzyciel to książka o dążeniu do spełnienia marzeń i… spełnianiu ich. Pasjonująca historia Jarka Kazberuka. rajdowca. dżudoki i poszukiwacza przygód o realizacji jego dziecięcych pragnień. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich. którzy wątpią. że „chcieć to móc”!

Co wspólnego mają Rajd Dakar i rekord przez Atlantyk pod żaglami?

Otóż mają! To PRZYGODA. PASJA. wyścig z czasem. zmagania z żywiołem.

I bohater. który spina te żywioły ̶ Jarek Kazberuk.

Jarku. jesteś niesamowity.

Kapitan Roman Paszke

Jarka znam od dawna. Los sprawia. że spędzamy ze sobą te najtrudniejsze chwile. Nigdy nie widziałem w jego oczach rezygnacji. Chcesz złapać wiatr w żagle? Usiądź i zamień z nim kilka słów. To książka o tym. jak t

:

Cena:


ISBN

9788381640817: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/wiewiorka-julia-i-magiczny-orzeszek-anna-sakowicz-emma-kiworkowa-178198u

Cena: Emma Kiworkowavademecum medycyny wewnętrznej, magdalena komorowska, część sztuki teatralnej, skrzynia władcy piorunów pdf, winna alicja sinicka, trylogia księżycowa, biały mustang audiobook chomikuj, powrót do jedwabnego ebook, ebuk, piekielna miłość pdf haner doci, hanna bakuła blog, psychologia wojny, europejski nakaz dochodzeniowy, erik von daniken, dzikie pragnienie, pan samochodzik pdf, zaczynaj od dlaczego jak wielcy liderzy inspirują innych do działania, rainbow six siege poradnik, zwiadowcy 5, eliza i jej potwory, opieka przedkoncepcyjna pdf, jakościowe, joanna chmielewska nawiedzony dom…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin