Hold you close

Hold you close

Autor: Michaels Corinne

Ian Chase złamał mi serce. kiedy miałam siedemnaście lat. Kolejne osiemnaście lat mojego życia spędziłam. nienawidząc go.

Ułatwia mi to jego bezczelny wyraz twarzy oraz fakt. że prowadzi życie playboya. Nie mogę tego nie zauważać. ponieważ mieszka obok mnie. Za każdym razem. gdy widzę. jak wychodzi z basenu – niemal nagi i nieprawdopodobnie seksowny – czuję. że gotuje się we mnie krew.

Zawsze uwielbiałam go nienawidzić.

Nigdy nie planowałam. że będę go potrzebowała.

London Parish jest najlepszą przyjaciółką mojej młodszej siostry. ale nie powstrzymało mnie to przed zakochaniem się w niej.

Mamy za sobą skomplikowaną przeszłość. Wszystko. co nas łączy. to fakt. że jesteśmy rodzicami chrzestnymi trójki uroczych dzieci mojej siostry. Lecz nasze życie zmienia się za sprawą t

:

Cena:


ISBN

9788366520721: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/niegrzeczny-szef-intensywne-doznania-tom-1-whitney-g–183112u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/18576/epub

1:

:

Cena:


Instrukcja obsługi faceta

Autor: Katarzyna Miller

Jak świat światem kobiety poszukują odpowiedzi na dziesiątki dylematów związanych z płcią przeciwną. A gdyby tak można było zajrzeć do instrukcji obsługi mężczyzny?

Instrukcja obsługi faceta to przewodnik po damsko-męskiej komunikacji. ale również szybki i praktyczny podręcznik jak wychodzić z trudnych. konfliktowych sytuacji z płcią przeciwną. Jak „czytać” mężczyznę i jak do niego mówić. żeby motywować go pozytywnie a nie negatywnie.

Autorki w lekkiej i przewrotnej formie. ale bardzo konkretnie ukazują jak należy reagować w przeróżnych sytuacjach. aby osiągnąć zamierzony cel.

Instrukcja obsługi faceta. to pozornie proste. a w istocie rewolucyjne narzędzie niezbędne każdej kobiecie.

Katarzyna Miller<

28.8: https://woblink.com/ebook/szkieletowa-zaloga-stephen-king-23846u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/34825/epub

1:

:

Cena:


Chłopczyce z Kabulu

Autor: Jenny Nordberg

„Początkowo kandydatką ojca na bacza pusz była Mehrangis. ale ponieważ jest starsza i prędzej musiałaby stać się kobietą. postanowiono inaczej. Mehran mogła być synem dłużej” – tak zaczyna się opowieść o „chłopczycy z Kabulu”. córce afgańskiej parlamentarzystki. Zaskakująca przemiana córki w syna nie jest odosobnionym zjawiskiem. Dziewczynki czasowo udające chłopców to ukrywane. ale społecznie akceptowane zjawisko w kraju. gdzie brak męskich potomków stanowi hańbę dla rodziców i jest wyraźnym sygnałem niewystarczającego zaangażowania kobiety. Rodziny obdarzone wyłącznie córkami pod silną presją społeczną decydują się na uznanie jednej z nich za syna z nadzieją na magiczną moc przebrania. Dziewczynka odgrywająca rolę syna. ubierana i wychowywana jak chłopiec. m

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 37


ISBN

9788324078462: Wydawnictwo

Format

19.19: https://woblink.com/ebook/seksuolozki-2-nowe-rozmowy-marta-szarejko-1928

Cena:odpisze, wysyłanie książek na kindle, strout elizabeth, potentat pdf, marcin rusnak, mity słowiańskie pdf, panzers faza 1, w stronę demokracji, biblia pdf pobierz, książka o psie, gra o tron edycja ilustrowana, zofia nałkowska granica audiobook, insight. droga do mentalnej dojrzałości, anatomia krowy…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin