:

:

Cena:


Bramy światów

Autor: Vladimir Wolff

Niezłomni. niezastąpieni. nieliczni.

Zegar. tyka. Nikt nie wie. ile czasu zostało do ponownej inwazji na Ziemię. Polskie dowództwo desperacko zbiera wszelkie dostępne siły do kontrofensywy. która zdusiłaby zagrożenie w zarodku.

Elitarne oddziały komandosów w poszukiwaniu nowego przejścia do innego wymiaru toczą mordercze walki z nieprzebranymi hordami Charunów. Jednocześnie pod nosem rosyjskich wojsk toczy się zacięta gra o broń kluczową dla zwycięstwa.

Napięcie. bitwy. niepokojące wyniki eksperymentów. kolejne zagadki piekielnej Arkadii – wszystko to w nowej odsłonie epopei Vladimira Wolffa.

 

W cyklu ukazały się:

#1 Pierwsze starcie

#2 Władcy chaosu

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 36.9


:

:

Cena: 17.9


https://woblink.com/product-publication/download/169711/epub

1:

:

Cena:


Orangeboy. Masz u nas dług

Autor: Lawrence Patrice

Szesnastoletniego Marlona od niedawna samotnie wychowuje owdowiała matka. Obiecał jej. że będzie dobrym człowiekiem. Nie tak. jak jego starszy brat Andre. który jest liderem gangu.

Nie jest to trudne. kiedy spędza się czas samemu ze sobą. słuchając albumów Earth. Wind i Fire swojego zmarłego ojca i oglądając filmy sci-fi. Ale wszystko się zmienia. kiedy pierwsza randka Marlona z przepiękną Sonią kończy się tragicznie. Ktoś zaczyna ścigać Marlona. a ten nie ma pojęcia dlaczego. Chłopak ma bardzo mały wybór – jego ojciec nie żyje. a brat jest totalnie bezradny. By poznać prawdę i chronić bliskich. musi wybrać ścieżkę broni i narkotyków. Nadszedł czas walki o przetrwanie.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 25.9


Ptaki nie znają granic

Autor: Noah Strycker

Napisana z pasją. dowcipem oraz finezją książka dla miłośników przyrody. przygody oraz ptaków. Wciąga. bawi oraz zmienia nasze spojrzenie na świat. Przypomina. że nie jesteśmy na Ziemi sami – dzielimy go z milionem innych stworzeń.

 

Noah Strycker przez 365 dni podróżował z plecakiem. nieodłączną lornetką oraz aparatem fotograficznym. Odwiedził 41 krajów na 7 kontynentach. Odbył 112 lotów. pokonując w sumie 161761 kilometrów. „Ptaki nie znają granic” to fascynujący zapis wyjątkowej podróży w poszukiwaniu skrzydlatych stworzeń.

 

Autor skupia się przede wszystkim na tych gatunkach ptaków. które miały dla niego strategiczne znaczenie lub tych. które wywarły na nim największe wrażenie. Przedstawia je w fachowy a zarazem dowcipny i przystępny sposób. p

29.9: https://woblink.com/ebook/sadie-summers-courtney-anna-tomczyk-171288u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/170298/epub

1:

:

Cena:


The Man Who Changed His Plea

Autor: E. Phillips Oppenheim

In the courtroom of Lord Malladene. Chief Justice of the Supreme Court. Richard Lebur stands accused of murdering his lover’s lover. Lebur is convinced to change his plea to guilty to avoid a death sentence. At the last minute. as he is being taken to jail. he shouts out that he is innocent. Seven years later. Martin Campbell Brockenhurst. Viscount and ex-policeman. with Scotland Yard. pursues the case further. convinces that Lebur is innocent. motivated by his love for Lebur’s wife. Eventually. the case clears itself to everyone’s romantic satisfaction. This later novel by Oppenheim is a mixture of the modern sensibility and the Victorian. There is more violence. scenes of abuse. and psychological anguish than in most of his writings.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14


14.9

https://woblink.com/ebook/tales-of-the-weird-southwest-robert-e-howard-171103u: https://woblink.com/product-publication/download/171103/epub

:

Cena:zakochany w heloizie, zaczarowana zagroda plan wydarzeń, mechanika ogólna pdf, gra o tron pieśń lodu i ognia pdf, jesteśmy na progu wojny, psychologia sprzedaży nieruchomości, jaśkowski neuronauka poznawcza, percy jackson ebook, krzysztof tyniec karolina tyniec, autoteliczność, terra insecta, wszystko co w tobie kocham pdf, małgorzata kossowska, poezjapolska, system kaizen, lubimy cyztac, labirynty dla dzieci pdf…