Siostra Księżyca

Siostra Księżyca

Autor: Riley Lucinda

Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach. wychowały się w bajecznej posiadłości na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Adopcyjny ojciec. nazywany przez nie Pa Saltem. nadał im imiona mitycznych Plejad. Każda ułożyła sobie życie po swojemu i rzadko mają okazję spotkać się wszystkie razem. Do domu ściąga je niespodziewana śmierć ojca. który zostawił każdej list i wskazówki mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni. I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie. co się stało z siódmą siostrą.

Tiggy po śmierci ojca przeprowadza się do dzikiej Szkocji. by robić to. co zawsze kochała – opiekować się zwierzętami. Trafia do odosobnionej posiadłości Kinnaird. której właścicielem jest tajemniczy Charlie. Wkrótce spotyka odwiecznego mieszkańca majątku – starego Cygan

15.5: https://woblink.com/ebook/zakrety-losu-tom-3-historia-lukasa-agnieszka-lingas-loniewska-142141u

Cena:


27

https://woblink.com/ebook/inny-swiat-zapiski-sowieckie-gustaw-herling-grudzinski-146794u: https://woblink.com/product-publication/download/146794/epub

:

Cena:


ISBN

9788379768783: Wydawnictwo

Format

17.55: https://woblink.com/ebook/testament-remigiusz-mroz-34347u

Cena:


Zakręty losu. Tom 1

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Wydaje się. że wreszcie wszyscy dobrze ułożyli sobie życie: Piotr i Anka odnaleźli siebie i dojrzałą miłość. a ich córki – równolatki Kaśka i Gośka zostały przyrodnimi siostrami. Od teraz mają żyć szczęśliwie i spokojnie. Jednak kiedy w życiu tej nowej rodziny pojawiają się dwaj bracia: Krzysztof i Łukasz. odmienni jak dzień i noc. na jaw wychodzą mroczne sekrety. a historia z przeszłości odżywa. Rusza lawina zdarzeń. nad którymi trudno zapanować.

Krzysztof bez pamięci zakochuje się w Kaśce. Dla niej zostawia Gośkę. którą chronił przed Łukaszem. narkotykowym bossem. Gośkę pociąga ten mroczny mafijny świat – leci do niego jak ćma do światła. Kaśka przedkłada miłość do Krzyśka nad lojalność wobec Gośki.

Pierwsza tragedia: śmierć Gośki.

19.19: https://woblink.com/ebook/zycie-w-sredniowiecznym-zamku-frances-gies-joseph-gies-30683u

Cena: Joseph Gies


Władca Pierścieni. Tom 1-3

Autor: J.R.R. Tolkien

Tłumaczenie: Maria Skibniewska. Władca Pierścieni to jedna z najbardziej niezwykłych książek w całej współczesnej literaturze. Ogromna. z epickim rozmachem napisana powieść wprowadza nas w wykreowany przez wyobraźnię autora świat – fantastyczny. lecz ukazany wszechstronnie i szczegółowo. równie pełny i bogaty jak świat realny. Przykuwająca uwagę i wzruszająca. zabawna. choć momentami także przerażająca. opowieść ta rzuca na czytelnika czar. od którego nawet po zakończeniu lektury trudno się uwolnić. W ciągu czterdziestu przeszło lat od pierwszego wydania Władcy Pierścieni miliony ludzi na całym świecie uległy temu urokowi. John Ronald Reuel Tolkien (1892-1973). angielski naukowiec. prozaik i poeta. urodził się w Bloemfontain w Afryce Południowej. ale całe niemal życie spędził w Anglii. Wcześnie utraciwszy ojca. był wraz z bratem wychowywany przez matkę. która wywarła wielki wpływ na osobowość przyszłego pisarza – podobnie jak ona. głęboko religijnego katolika. Po ukończeniu studiów w 1915 r. Tolkien został wysłany na front do Francji. skąd jednak niebawem powrócił. zarażony gorączką okopową. Na krótko przedtem zawarł ślub z Edith Bratt. poznaną osiem lat wcześniej jego pierwszą – i jedyną – miłością.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 69.9


Gra w kolory

Autor: Marzena Rogalska

Po dotkliwej stracie Agata dochodzi do siebie pod troskliwą opieką najbliższych. Kiedyś podzieliła się z nimi swoimi snami. Ale czy pojawi się ktoś. kto zechce dzielić z nią życie? I czy ona. targana wątpliwościami. będzie na to gotowa?

Aby być szczęśliwym. trzeba zrozumieć siebie. Marzena Rogalska poruszająco opowiada o wewnętrznym dojrzewaniu Agaty. odkrywa jej rodzinne tajemnice i pokazuje. że każdy może zmierzyć się z demonami zapomnianej i wypartej przeszłości. Trzeba tylko odwagi i… niewielkiej pomocy przyjaciół!

Marzena Rogalska – dziennikarka z powołania. tak jak bohaterka jej powieści. potrafi rozmawiać z ludźmi. ale nade wszystko umie ich słuchać. W Grze w kolory. drugiej części znakomicie przyjętej Wyprzedaży snów. przekonuje. że o

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 23.99dziewczyna i chłopak – wszystko na opak, evan currie, księga matematycznych tajemnic, opiekun medyczny w praktyce pdf, książki online za darmo do czytania, dżuma mobi, pułapki myślenia książka, zabójcze ciało, model disc, nero pdf, murphy pdf, aldona dereń, zdzisław szczotkowski, poznawcza, piękne życie, klasa pani czajki, chemia pierwiastki i związki nieorganiczne, hipokryzja nasze relacje ze zwierzętami, mowa ciała joe navarro, preppy życie i śmierć samuela clearwatera. część 1 pdf, księga dżungli kipling…