Jutro w Nowym Jorku

Jutro w Nowym Jorku

Autor: Rafał Brzoska

‚Pan jest niebezpieczny’ – powiedział do Rafała Brzoski premier Donald Tusk gratulując mu podczas gali wręczania nagrody im. Jana Wejcherta. On sam niebezpieczeństwa jednak szczęśliwie omija. Nie boi się prawdziwych rekinów. W przenośni i dosłownie. Rafał Brzoska to najmłodszy polski milioner i doświadczony menedżer. Prawdziwy bohater współczesności. Determinacją udowadnia. że wszystko jest możliwe – wystarczy w to wierzyć i konsekwentnie do tego dążyć.Zaczynał jako kolporter we własnej firmie. Teraz prowadzi biznes bez kompleksów w kraju i na całym świecie. Specjalizuje się w tworzeniu nowych rynków o dużym potencjale wzrostu. Najsłynniejszy z nich to Paczkomaty InPost. Ma mnóstwo energii i pomysłów na kolejne biznesy. Chociaż dziś Rafał Brzoska jest w Krakowie lub

7.9: https://woblink.com/ebook/potop-henryk-sienkiewicz-28352u

Cena:


Strategie choreograficzne

Autor: Tomasz Ciesielski

Współcześnie znaczenia i funkcje choreografii niezwykle się rozszerzają i to nie tylko w ramach praktyki artystycznej. lecz także tej wychodzącej poza taniec (choreographing space. choreographing problems czy choreographing empathy). Choreografia to termin pozwalający adekwatnie opisywać zdarzenia kulturowe (ethical choreography. choreography of communication. choreography of consciousness. choreography of multiculture itp.). a nawet zjawiska naturalne (np. choreography of bacteria). Kulturowe. społeczne i polityczne konsekwencje tych metafor są dziś szeroko eksplorowane oraz dyskutowane w przestrzeni praktyk zarówno artystycznych. jak i badawczych.

Zebrane w tej publikacji artykuły odsłaniają kilka możliwych obszarów. w których choreografia

:

Cena:


Wyspy szczęśliwe

Autor: Wioletta Sawicka

Wrażliwa. ufna.  trochę naiwna Joanna pragnęła od życia tylko jednego: chciała mieć rodzinę. Taką. w jakiej sama dorastała. zanim rodzice zginęli w wypadku. Skończyła studia. ale nie myślała o pracy i robieniu kariery. Młodzieńcza miłość zaowocowała ślubem i dzieckiem. Joanna była szczęśliwa. spełniły się jej marzenia. Tomasz prowadził firmę. zarabiał na dobre życie. Joanna zajmowała się córeczką. domem. ogrodem – i to był jej bezpieczny świat. 

Pewnego dnia Joanna budzi się w zupełnie nowej rzeczywistości. Musi stawić czoło dramatycznej sytuacji i  zmierzyć z  własnymi słabościami. a jest do tego zupełnie nieprzygotowana.

W tym najtrudniejszym czasie swojego życia poznaje ludzi. którzy uświadamiają jej. że życie to wzloty i upadki. I to nie sukcesy nas kształtują. lecz przeciwności losu.

Wioletta Sawicka urodziła się i mieszka na Warmii. Z wykształcenia jest pedagogiem. ale zawodowo realizuje się jako dziennikarka. Jej specjalnością są reportaże. Od zgiełku życia wyciszenia szuka w warmińskich lasach i w Bieszczadach. którymi jest niezmiennie zafascynowana. Pasjonatka literatury. wędrówek bezludnymi szlakami oraz rowerowych wypadów. Mężatka. matka dwójki dzieci. Autorka powieści „Wyjdziesz za mnie. kotku?”. „Będzie dobrze. kotku” „Jeśli się odnajdziemy. kotku” i „Dzień cudu”.  

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.6marcin zaremba wielka trwoga, katarzyna rostek, moj szef pdf, kryształy czasu, remigiusz mróz ebook, to nie jest do diabła love story, denata, krótki życiorys, strach ucieleśniony, okiem psa, zarządzanie przez wyniki, język polski oblicza epok, kroniki spiderwick książka, david lagercrantz millennium…