ISBN

ISBN

9788327640437: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/krewni-piotr-gorski-154297u

Cena:


Nie dla psa (i kota) kiełbasa. czyli jak zdrowo karmić swojego zwierzaka

Autor: tech. wet. Agnieszka Cholewiak-Góralczyk

Cześć!

Mam na imię Agnieszka i jestem specjalistką od żywienia psów i kotów. Podpowiem ci. jak karmić twojego pupila. żeby był zdrowy i szczęśliwy.

 

Poznasz różne sposoby żywienia i wybierzesz ten odpowiedni do twoich możliwości − czasowych i budżetowych (pamiętaj: zdrowe wcale nie znaczy drogie!).

Opowiem ci bez ściemy o diecie BARF. której głównym składnikiem jest surowe mięso i którą sama przygotowuję dla swoich zwierząt.

Dowiesz się. na co zwracać uwagę. wybierając karmę. i czego absolutnie nie wolno dawać psom i kotom do jedzenia.

Nie zabraknie też historii o moich czworonożnych pacjentach i mojej pracy jako dietetyka psów i kotów.

 

Zdrowe żywienie to na

:

Cena:


:

:

Cena:


Bogini tańca

Autor: Ewa Stachniak

Bronisława Niżyńska dorastała w cieniu brata. Choć oboje byli cudownymi dziećmi baletu. to jego okrzyknięto legendą. To jego nazywano „Bogiem tańca”.

Bronia godziła się na bycie „tą drugą”. Jednak do czasu…

Bogini tańca to wyjątkowa opowieść o kobiecie. która dotarła na szczyt wbrew wszystkiemu i wszystkim. Na zdominowanej przez mężczyzn scenie osiągnęła pozycję. o jakiej inni mogli tylko marzyć. Jednak najtrudniejsze role odgrywa się czasem nie na scenie. a w życiu…

*

Ewa Stachniak. autorka bestsellerowej powieści Katarzyna Wielka. Gra o władzę. w swojej najnowszej książce przedstawia sylwetkę kobiety. która daleko wyprzedziła swoje czasy. a mimo to została niemal zapomniana. Na kartach Bogini tańca Niżyńska ożywa jako wybitna artystka. ale też kobi

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 34.9


Jak być silną i wysoko wrażliwą.

Autor: Sylvia Harke

Niezwykle empatyczny poradnik dla kobiet. w którym spotykają się dwie kultowe książki: „Biegnąca z wilkami” Clarissy Pinkoli Estes i „Wysoko wrażliwi” dr Elaine Aron. Wysoka wrażliwość sprawia. że my. kobiety. postrzegamy świat w wyjątkowy sposób. ale jednocześnie z tego powodu czujemy się bardzo wyobcowane i samotne… Potrzebujemy szczególnego wsparcia. by dostrzec i pokochać swoją niepowtarzalność. Ta książka powstała. aby przywrócić nam równowagę. powstrzymać gonitwę myśli i zdjąć z naszych barków ciężar poczucia winy oraz wstydu. Sylvia Harke uczy wysoko wrażliwe kobiety miłości do samej siebie; pragnie im przekazać. że znajdą odpowiedzi na swoje pytania. będą kochane. odkryją własną ścieżkę. i przede wszystkim – że są doskonałe takie. jakie są! Dzięki temu poradnikowi zrozumiesz. że nie jesteś sama. i dowiesz się. jak po kobiecemu radzić sobie z wysoką wrażliwością. Dostrzeżesz w sobie pokłady empatii i kreatywności. Nauczysz się słuchać swojej intuicji. Pomogą ci w tym inspirujące historie innych wrażliwych kobiet. medytacje z przewodnikiem. rozszyfrowanie kodów zawartych w bajkach i starożytnej kobiecej wiedzy. Otwórz się na swoją wrażliwą stronę i odkryj ukryte w niej piękno!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 37.9debora feldman, juzef wybicki, malgorzata niezabitowska, alfabet międzynarodowy, adrian polityk, czytaj za darmo, dziewczyny z dubaju, pamięć doskonała, miłość i odpowiedzialność, podręcznik wojownika światła pdf, wszystko sie zmienia, martel yann, lunchbox na każdy dzień pdf chomikuj, dream again pdf, royals. tom 2. sekret księcia pdf, percy jackson 3 pdf, seks na zgodę…