ISBN

ISBN

9788381473057: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/stowa-do-morza–145657u

Cena:


Odwet

Autor: Monika Kortez

Mogłoby się wydawać. że Morgan ma wszystko. czego współczesna kobieta potrzebuje do szczęścia – kochającego męża. udane dzieci. ambitną pracę na kierowniczym stanowisku… W dniu. w którym w niewyjaśnionych okolicznościach znika jej mąż. cały ten idealny świat zaczyna chwiać się niczym domek z kart. Na jaw wychodzą skrywane sekrety rodzinne. a ratunek przychodzi ze strony osoby. której Morgan planowała już nigdy w życiu nie spotkać… Czy powinna przyjąć pomocną dłoń? Czy będzie potrafiła wybaczyć ludziom. którzy ją zawiedli? Kto na tym zyska. a kto straci najwięcej?

Miała wrażenie. że brakuje kilku godzin w ciągu doby. Przygotowania do targów trwały już parę miesięcy. ale każdy dzień dostarczał kolejnych niespodzianek. W przypadku niektórych projektów zabrakło ma

25: https://woblink.com/ebook/czubek-bozena-kraczkowska-145642u

Cena:


TO. CO ZOSTAJE

Autor: Tim Weaver

Są tragedie. które nie dają o sobie zapomnieć…

To śledztwo złamałoby każdego detektywa. Trafiło na Colma Healy’ego. jednego z najlepszych. Niewyjaśniona zagadka morderstwa matki i dwóch córek. bliźniaczek. kosztowała go wszystko. Karierę i rodzinę. Całe jego życie. Dlaczego ktoś dokonał tak przerażającej zbrodni? Ta sprawa stała się jego obsesją. Mordercy nie znaleziono.

David Raker to jedyny człowiek. który jeszcze go nie opuścił. Ostatni przyjaciel. specjalista od spraw beznadziejnych. Jest mistrzem w szukaniu tych. których inni nie potrafią znaleźć. Tylko on rozumie Colma. Wie. że jedyna droga. aby mu pomóc. to rozwiązać tę mroczną zagadkę. 

Nie wiedzą. co ich czeka.

Gdy wspólnie wznawiają śledztwo. okazuje się. że obsesja przestaje być wyłącznie pr

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 27


Siona Wilson

Autor: Marina Vishmidt

:

Cena:jegor gajdar, literatura ekonomiczna, marian grzymisławski, magda pawłowska, iniemamocni 2 peb, audiobook zbrodni i kary greg, coś ty atenom zrobił, pacjentka alex michaelides pdf, jestem szczesliwym singlem pdf, parafia św brunona w bartoszycach, badania przyrodnicze, kolorowanki widoki, julita i huśtawki, rycerz i dama, powieść biograficzna, stworzeni dla siebie…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin