Pokój na Ziemi

Pokój na Ziemi

Autor: Stanisław Lem

W ostatniej ze swych podróży Ijon Tichy wyrusza na inspekcję Księżyca. zmienionego przez mocarstwa w gigantyczną zbrojownię i doświadczalny poligon. Dyżurny przedstawiciel ludzkości wraca na Ziemię z uszkodzonym mózgiem. a jednocześnie z ukrytą w nim informacją. na którą dybią wywiady całego świata. Sensacyjna. pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji powieść kryje w sobie głęboko ironiczne przesłanie.

Wydawnictwo: Cyfrant

Cena: 19.9


Pierwszy bandzior

Autor: Miranda July

Gdy szefowie proszą Cheryl o udzielenie gościny ich córce Clee. poukładany świat kobiety zaczyna się chwiać w posadach. Z czasem okazuje się jednak. że właśnie Clee – młoda. samolubna. przekonana o swojej doskonałości. piękna i leniwa blondynka – wniesie do hermetycznego życia Cheryl to wszystko. czego potrzebowała i ciągle poszukiwała.

Miranda July opowiada historię znerwicowanej. przytłoczonej codziennością czterdziestotrzyletniej kobiety. Wiecznie zestresowana Cheryl mieszka sama. walczy z natręctwami. ale także z humorystycznymi przypadłościami. To bohaterka. w której każda z nas odnajdzie część samej siebie i będzie się zżymać. że można być tak strasznie dziwną. a jednocześnie ujmującą osobą.

„Czy rzeczywiście «życie składa się głównie z rezygnowania z rze

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380493964: Wydawnictwo

Format

23.38: https://woblink.com/ebook/krysztalowy-fortepian-zbigniew-parafianowicz-michal-potocki-25350u

Cena: Michał Potocki


https://woblink.com/product-publication/download/30283/epub

1:

:

Cena:bezpieczeństwo ekologiczne pdf, marta leśniakowska, lingwistyka kulturowa, taka praca nie ma sensu, promyk słońca katarzyna michalak, jarosław maślanek, brunatna kołysanka, struktura społeczna socjologia, ryszard tokarski, ksiazki poradniki ktore warto przeczytac, religa biografia, osho książki, resortowe dzieci: służby, chyłka immunitet pdf, grawitacja sprawdzian pdf, małgorzata garkowska, nauka czytania łubkowska, oskar i pani roza cały tekst…