ISBN

ISBN

9788366278363: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/wspolczesna-rodzina-helga-flatland-147842u

Cena:


Moja walka. Księga 4

Autor: Karl Ove Knausgård

Czwarta dawka literackiego narkotyku

Karl Ove ma osiemnaście lat. Właśnie przeprowadza się na norweską prowincję. aby tam pracować jako nauczyciel. Zajęcie to ma nie przysparzać mu nadmiaru obowiązków. a jednocześnie podreperować stan finansów. Wszystko po to. by aspirujący prozaik mógł się w pełni skupić na pisaniu. Proste? Tak mogłoby się wydawać.

Życie młodego Knausgårda w małej. odizolowanej od świata rybackiej wiosce szybko zostaje jednak zdominowane przez seksualność. Im dłuższe i ciemniejsze są noce. tym mroczniejsze staje się też życie chłopaka. Usilne próby realizacji erotycznych pragnień przeradzają się bowiem w dokumentne porażki.

Osobista wiwisekcja. literacki ekshibicjonizm. prozatorski majstersztyk. Walka wciąż trwa!

Fani Knausgå<

66: https://woblink.com/ebook/przypadki-inzyniera-ludzkich-dusz-josef-skvorecky-196494u

Cena:


Tajemnice wydarte zmarłym

Autor: Emily Craig

Antropolożka sądowa Emily Craig – uczennica twórcy Trupiej Farmy – odpowie na wszystkie pytania. które boisz się zadać.

W powietrzu unosiła się ledwie wyczuwalna trochę słodkawa. trochę stęchła woń. której nie potrafiłam rozpoznać. Zbliżaliśmy się do słynnej Trupiej Farmy. gdzie Bill Bass szuka odpowiedzi na pytanie: co dzieje się z ludzkim ciałem po śmierci?

Nagle zatrzymaliśmy się. a mój przewodnik wskazał coś wśród traw. Najpierw widziałam tylko błoto. zeschłe liście i brązowe grudy ziemi. ale potem dostrzegłam. że to kości ludzkiego przedramienia. Zwilgotniałe. poszarpane szczątki. które już dawno przybrały barwę gleby. a z ich końców zwisały strzępki szarobrązowych ścięgien. Wyglądały niczym kościotrup z Halloween. który zamarł w środku szal

:

Cena:muhammad ali książka, życie w średniowiecznym zamku pdf chomikuj, hart zamówienie, kroński, kolorowanki bts, jo nesbo mobi, zima koloru turkusu pdf, skarbnik w kopalni, jest taki dzień mp3, tkanki biologia, skam sezony, był sobie pies ebook, felek alkoholik, przygody felka parerasa, początek dan brown pdf, dorota malesa, ksiazki do pobrania…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin