Moment. czyli po nitce do kłębka

Moment. czyli po nitce do kłębka

Autor: A. K. Sar

Spełniający aspiracje swojej matki lekarz psychiatra. znudzony pokrętnymi tłumaczeniami pracownika szef. zawiedziona synem matka. niezadowolona z małżeństwa żona. Co łączy wszystkie te osoby? Ich losy ściśle wiążą się z losem bohatera tej książki. którego życie pewnego poranka wywraca się do góry nogami. Być może okaże się. że dosłownie kilka chwil. podczas których tracimy wewnętrzną równowagę. jest w stanie na zawsze przekreślić to. co budowaliśmy przez lata… Jak bardzo oczekiwania. osądy i decyzje innych osób wpływają na naszą codzienność? I czy da się nie zwariować w świecie pełnym powierzchownych opinii i krzywdzących stereotypów?

Jeden dzień. który potrafi odwrócić Twoje życie do góry nogami. Jeden jedyny. który nagle pojawia się

23: https://woblink.com/ebook/tradycje-i-widowiska-pasyjne-na-filipinach-delimata-maria-177499u

Cena:


Niezłe ziółko

Autor: Barbara Kosmowska

Eryk. choć z Babcią Malutką spędził niewiele czasu. jest szczęśliwy. że starsza pani zatrzyma się na dłużej w jego domu. Nikt tak jak Babcia Malutka nie potrafi wysłuchać chłopca i opowiadać o dalekich podróżach. A co jeszcze ważniejsze ‒ nikt tak dobrze Eryka nie rozumie.

Nie zawsze jednak wszystko układa się tak. jak tego pragniemy. Kiedy świat Eryka nagle pustoszeje. to. co cieszyło najbardziej. staje się udręką. przed którą nie da się uciec nawet do domku na drzewie. Ale czy Eryk musi uciekać? Czy dar mądrości. jaki otrzymał w prezencie od babci. wystarczy. by odkryć swoją wartość. nowych przyjaciół i jasne strony dorastania?

To piękna historia o szukaniu i znalezieniu tego. co jest prawdziwym dziecięcym skarbem ‒ wiary w siebie i szacunku dla innych.     

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


Indygo

Autor: Agnieszka Antosik

Życie nastoletniego Brayana Harrisa przypomina hollywoodzką bajkę – od najmłodszych lat rozpieszczany przez najbliższych. wychowany w eleganckiej posiadłości swoich znanych i cenionych rodziców. ma wszystko. czego zapragnie. zaczynając od pieniędzy. a na wszelkich używkach kończąc. Przychodzi jednak taki dzień. w którym sielanka niespodziewanie zamienia się w koszmar. Brayan zostaje oskarżony o brutalny gwałt na byłej dziewczynie swojego przyjaciela i umieszczony w zakładzie karnym o złagodzonym rygorze. Tam trafia pod opiekę Stevena Marco. czterdziestoletniego kryminalisty. który wkrótce uświadomi młodemu chłopakowi. ile tak naprawdę ominęło go w dotychczasowym życiu i jak wielką cenę przyjdzie mu zapłacić za swoją lekkomyślność…

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 32elementarne zagadnienia ekonomii, głotowo sanktuarium, warrenowie książka, duma i uprzedzenie cz 2, mróz wyrok pdf, ostatnie życzenie wiedźmin, lucyna olejniczak książki, agnieszka walczak chojecka, bracia karamazow mobi, donikad, prekariat co to, sprawdzian ewolucja, jakub małecki nikt nie idzie, internetowa wypożyczalnia książek, trening autogeniczny, cuda różańcowe, biomedyka, bestiariusz online…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin