Mordercza układanka

Mordercza układanka

Autor: Britton Paul

Jak zareagować. gdy ktoś wyznaje. że ma w piwnicy własnoręcznie zbudowane krzesło elektryczne?

Co zrobić. gdy twój pacjent jest bandziorem. który łamał ludziom nogi. ale jego największym problemem jest to. co myśli jego mama?

Czy psycholog zamknięty w jednym pomieszczeniu z człowiekiem. którego wysłał do więzienia. może czuć się bezpieczny?

Najsłynniejszy brytyjski profiler Paul Britton w swojej książce pasjonująco opowiada o pracy psychologa sądowego. Brutalni przestępcy. ofiary przemocy szukające zemsty. a nawet człowiek wierzący. że jest wilkołakiem – to z nimi konfrontuje się sam na sam podczas sesji za zamkniętymi drzwiami gabinetu. Tam rozgrywa się psychologiczna gra. której celem jest znalezienie odpowiedzi na dwa podstawowe pytania: kim jesteś i dlaczego taki się stałeś?

24.6: https://woblink.com/ebook/dziedziczka-cieni-czarne-kamienie-ksiega-2-anne-bishop-170567u

Cena:


Uniwersalny kalendarz szamański. Syberyjskie rytuały na zdrowie. bezpieczeństwo i sukces

Autor: Tschenze Vadim

Ten innowacyjny przewodnik jest przepełniony cennymi inspiracjami na każdy dzień. a zawarta w nim wiedza była dotychczas zarezerwowana dla szeptuch. Dzięki niemu nauczysz się rozróżniać energię poszczególnych dni. co zwiększy Twoje szanse na odniesienie sukcesu we wszystkich sferach życia. Znajdziesz tu też wszystko na temat ochrony zewnętrznej i wewnętrznej oraz rytuałów związanych z kontaktem z naturą. Z pomocą amuletów i ćwiczeń dotrzesz do własnej duszy i zaprowadzisz w niej porządek. Będziesz mógł usunąć negatywne wpływy i zaczniesz w innowacyjny sposób poszerzać własne talenty. Poznasz ćwiczenia energetyczne świetnie nadające się jako uzupełnienie wszelkich terapii oraz rytuały lecznicze. Szamańska wiedza na co dzie

34.9: https://woblink.com/ebook/okruch-anna-ficner-ogonowska-34971u

Cena:


Stos

Autor: Greta Drawska

W SERCU CZAROWNICY NIGDY NIE WYPALI SIĘ GNIEW

Jest taki gniew. który nigdy się nie wypali i uderzy w najmniej spodziewanym momencie. Nawet jeśli udało się perfekcyjnie zatrzeć ślady.

Prokurator Wanda z niepokojem przygląda się ciału kobiety na śniegu. Wargi ofiary spina mosiężna kłódka. Szybko się okazuje. że zabita to miejscowa miłośniczka babskich plotek i tarota. Kto chciał zamknąć jej usta?

Zanim Wanda Just i podkomisarz Piotr Dereń zdążą wpaść na jakikolwiek trop. już robi się głośno o nowej zbrodni na Górze Czarownic. Tymczasem zbliża się sylwester. ale żadne z nich nie jest w nastroju do świętowania. Wanda całymi nocami ślęczy nad zdjęciami sprzed lat. próbując dopasować elementy układanki. Rozprasza ją migająca ikonka czatu. Ale chyba nawet pani prokurator może

49.4: https://woblink.com/ebook/uniwersalny-kalendarz-szamanski-syberyjskie-rytualy-na-zdrowie-bezpieczenstwo-i-sukces-tschenze-vadim-136479u

Cena:


Mózg odporny na stres

Autor: Melanie Greenberg

Naucz się kontrolować własne reakcje na stres. tak by nie niszczył twojego życia.

Nie da się uniknąć rzeczy. które nas stresują. można jednak kontrolować własne reakcje na stres. tak aby nie zdominował on naszego życia. Z tej przełomowej książki. opartej na najnowszych badaniach dotyczących neuroplastyczności mózgu i koncepcji uważności. dowiesz się m.in.. jak:

– przezwyciężać pierwotną reakcję mózgu na stres. polegającą na walce. ucieczce lub zamarciu w bezruchu.

– porzucić niezdrowe sposoby radzenia sobie ze stresem (objadanie się. sięganie po używki).

– wypracować zdrowe nawyki łagodzenia napięcia.

– przekształcić negatywne schematy myślowe.

Z tym skutecznym. zawierającym mnóstwo przydatnych technik i ćwiczeń poradnikiem nauczysz się radzić sobie zarówno z poważnymi. jak i codziennymi wyzwaniami i staniesz się szczęśliwszą i zdrowszą osobą.

‚Ten poradnik to prawdziwy dar niebios dla osób cierpiących na skutek stresu’ – dr Kristin Neff. autorka Self-Compassion.

‚Gorąco polecamy osobom. które poszukują zdrowych sposobów radzenia sobie ze stresem w pracy i w życiu”.- „Library Journal”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


ISBN

9788324059669: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/kobieta-w-watykanie-magdalena-wolinska-riedi-162951u

Cena:wszystko przed nami samantha young pdf chomikuj, ci, którzy przeżyli, imię róży audiobook, lena magnone, s ownik ortograficzny, pościg elle kennedy pdf, gdybyście ją znali, życie w średniowiecznym zamku chomikuj, grawimetria chemia, retrogresja, simona kossak biografia, ojciec klimuszko książki, sandman dom lalki, negocjuj jakby od tego zależało twoje życie chomikuj, bezrobocie pdf, anna zielak, bez zobowiązań pdf…