EPUB.MOBI

EPUB.MOBI

177809: 29.9

https://woblink.com/product-publication/download/177809/epub

:

Cena:


Ksiądz

Autor: Sebastian Niewiadomski

‚Ksiądz’ to kontrowersyjna powieść mająca formę dziennika. prowadzonego przez głównego bohatera – Tadeusza.

Jesteśmy świadkami wszystkich wydarzeń mających miejsce w życiu tytułowego bohatera. Wciągnięci w świat autora możemy tylko bacznie obserwować. który kierunek wybierze. Sceny w fabule są mocne i dosadne. nie pozostawiają złudzeń i wywołują skrajne emocje.

Autor używa wulgarnego języka. który doskonale oddaje jego odczucia.

Mimo tego. iż jest to fikcja literacka. powieść na długo zapadnie w pamięć i zmusi do spojrzenia na otaczający nas świat z innego punktu widzenia.

To lektura. która rządzi się swoimi prawami.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Feniks

Cena: 26.9


Minione chwile

Autor: Gabriela Gargaś

Anna pozostawia wszystko za sobą i wyjeżdża do Szkocji. by wyleczyć złamane serce. Znajduje tam pracę w posiadłości Lady Abigail. mając nadzieję. że to koniec jej problemów. Jednak w murach starego dworu w West Lothian odżywa przeszłość. a przyczajone demony wychodzą z ukrycia. 

Historia starszej pani wstrząsa młodą dziewczyną. Lady Abigail kochała kiedyś ze wzajemnością młodego. polskiego oficera. Waldemara Leśniewieckiego. Jednak wszystko sprzysięgło się przeciw tej miłości. W młodym oficerze zrodziły się bunt i niezgoda na niesprawiedliwość. Przegrany zwycięzca opuścił Szkocję i wrócił do ojczyzny. Jednak jego losy potoczyły się zupełnie inaczej. niż by sobie tego życzył. Uciekając przed podejrzeniami o szpiegostwo powrócił do Szkocji. by na nowo złączyć swój l

Wydawnictwo: Znak

Cena: 25.99


https://woblink.com/product-publication/download/182221/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788366335899: Wydawnictwo

Format

30.9: https://woblink.com/ebook/dom-ptakow-meijer-eva-183574u

Cena:


ISBN

9788379914555: Wydawnictwo

Format

14.5: https://woblink.com/ebook/wichrowe-wzgorza-emily-bronte-147366u

Cena:krasińska aneta, bieżeństwo 1915. zapomniani uchodźcy, pop polski, żyj jak kot, modlitwa czarnobylska, wysłuchaj mnie proszę, forever my girl książka, mirabelka książka, mademoiselle oiseau, andrzej sopoćko, przyczyny i skutki wielkiego kryzysu gospodarczego, książka król, woźny dawniej, w moim kraju, biologia przekonań bruce lipton, erich segal doktorzy, jak pisać pamiętnik, nie odkładaj życia na później, srebrne skrzydła lackberg, 100 stopni…