Melodia serc

Melodia serc

Autor: Ewelina Nawara

Jo niespodziewanie zjawia się w Nottingham. burząc tym spokój Liama. który od pierwszej chwili czuje się nią zafascynowany. Młodzi spędzają ze sobą kilka radosnych chwil. szybko jednak ich bajkowa bańka zderza się z rzeczywistością i rozpada w drobny mak.

Czy pośród zagubionych fragmentów będą umieć odnaleźć siebie? Czy młody muzyk. który może mieć dziewczyn na pęczki. zdecyduje się ustatkować? Jaki wpływ na ich teraźniejszość będzie miała przeszłość?

Poznaj historię wokalisty początkującego zespołu rockowego i dziewczyny. która w codziennej rutynie zgubiła radość życia. Podążaj za melodią serc i poznaj tę pełną miłości. pasji i niezwykłej muzyki opowieść.

Justyna Leśniewicz i Ewelina Nawara stworzyły duet. który wyw

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


Bulimia. Moja historia choroby

Autor: Dejewska Aleksandra

-Głodziłam się. Potem jadłam bez umiaru. Wymiotowałam. Ćwiczyłam ponad siły. I coraz bardziej siebie nienawidziłam… Zachorowałam na bulimię jako młoda dziewczyna. Ta choroba długo panowała nade mną. a próby zmiany życia kończyły się przegraną. Dopiero po dziesięciu latach udało mi się wyzdrowieć. Dziś dzielę się osobistym doświadczeniem i pomagam jako terapeutka osobom z zaburzeniami odżywiania. • Jak rozpoznać pierwsze symptomy niechęci do własnego ciała? • Jak nie pozwolić. by przekształciła się w nienawiść? • Jak przestać się oszukiwać i ukrywać objawy choroby przed sobą i innymi? • Jak sobie pomóc? • Jak pracować nad wewnętrzną siłą i poczuciem własnej wartości? • Po czym poznać. że ktoś cierpi na bulimię? Ta książka to wyjątkowe połączenie szc

6.5: https://woblink.com/ebook_czasopisma/glos-ojca-pio-nr-4-124-lipiec-sierpien-2020-opracowanie-zbiorowe-190408

Cena:


Telefon od anioła

Autor: Guillaume Musso

Przypadek czy przeznaczenie?

Nowy Jork. lotnisko Kennedy’ego. Madeline i Jonathan nigdy wcześniej się nie spotkali. Ona jest paryską kwiaciarką. on – słynnym szefem kuchni. który niedawno utracił żonę i sieć restauracji stanowiącą dorobek życia; teraz prowadzi skromne bistro we włoskiej dzielnicy San Francisco.

Gdyby nie incydent na lotnisku. żadne nawet nie wiedziałoby o istnieniu drugiego. Biegnąc do wolnego stolika w zatłoczonym barze. wpadają na siebie i przez przypadek zamieniają telefony komórkowe. Kiedy zdają sobie sprawę z pomyłki. jest już za późno – dzielą ich tysiące kilometrów. Ciekawość bierze górę nad dyskrecją. Madeline i Jonathan nie potrafią powstrzymać się przed przejrzeniem zawartości nie swoich komórek.

Czy oprócz intymnych zdjęć. e-maili i SM

29.99: https://woblink.com/ebook/wieczny-buntownik-witold-dworakowski-190742u

Cena:


Człowiek. który rozszyfrował rynki finansowe

Autor: Gregory Zuckerman

Jim Simons to człowiek. który w 2018 roku uplasował się na 52. miejscu na liście najbogatszych ludzi świata. Jak tam dotarł? Dzięki matematyce!

Żaden inny inwestor – ani Warren Buffett. ani George Soros. Peter Lynch. Steve Cohen czy Ray Dalio – nie jest w stanie nawet zbliżyć się do tego. czego dokonał założyciel Renaissance Technologies. Jim Simons. Od roku 1988 fundusz Medallion spod znaku Renaissance przynosi roczne dochody na poziomie 66 procent. Firma odnotowała zyski z transakcji finansowych na poziomie przewyższającym sto miliardów dolarów. Sam Simons wart jest dwadzieścia trzy miliardy.

Jednak Simonsa i jego strategie spowija mgła tajemnicy. Ludzie z Wall Street od dawna pragną wniknąć w wyjątkowy umysł Simonsa. a także dowiedzieć się. w

Wydawnictwo: Kwiaty Orientu

Cena: 20wieża jaskółki audiobook, napij się i zadzwoń do mnie pdf, rosja niedźwiedź, moja rodzina i inne zwierzęta, krol harald, sposób na elfa chomikuj, ewa dąbrowska książka pdf, astronomia mp3, rafał woźniak, małecki najgorsze dopiero nadejdzie, katarzyna enerlich, owczy pęd gra, znajdźki, tajemnice joan chomikuj…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin