Nigdy nie pozwolę ci odejść

Nigdy nie pozwolę ci odejść

Autor: Regnery Katy

W tej współczesnej wersji Jasia i Małgosi trzynastoletnie sieroty. Griselda i Holden. po trzech latach niewoli uciekają od porywacza i próbują przejść przez rzekę Shenandoah. Niestety. tylko jednemu z nich udaje się dotrzeć do bezpiecznego miejsca. a drugie zostaje w tyle.

Dziesięć lat później chłopak Griseldy zabiera ją do podziemnego klubu. by obejrzeć nielegalne walki. Gdy Griselda nagle widzi na ringu Holdena. jej świat zostaje przewrócony do góry nogami.

Gorzki żal. narastająca przez lata złość oraz fizyczne i psychiczne blizny stają na ich drodze; są niebezpieczne niczym nurt rzeki Shenandoah.

Nigdy nie pozwolę ci odejść to opowieść o strachu i nadziei. o porażce i przetrwaniu oraz o dwojgu ludziach – kiedyś głęboko zranionych. którzy dowiaduj

:

Cena:


Bajki dla Marysi i Alicji

Autor: Sakiewicz Tomasz

Zapraszamy do krainy niezwykłych historii. dzielnych bohaterów i niesamowitych przygód. Krasnoludek Urwipiał. Osiołek szczęścia. Paryżanka z Chin. O Puszku. co gonił balonik. Cztery misie i jeden słonik. czy Misio z Marszałkowskiej. to tylko niektóre z proponowanych bajek przeznaczonych do czytania razem z dziećmi. 

 Wspólna lektura opowiedzianych historii może stać się miłym wieczornym rytuałem. a także pretekstem do rozmowy z dzieckiem. o tym. co jest w życiu najważniejsze.

Wydawnictwo: Wydawnictwo M

Cena: 21


Historia zimnej wojny.

Autor: Pod red. Melvyn P. Lefflerâ i Odda Arnea Westada

Pierwszy tom Historii zimnej wojny skupia się na genezie oraz pierwszych latach konfliktu. W pierwszej wszechstronnej. historycznej analizie tego okresu dziejów zespół czołowych naukowców pokazuje. jak zimna wojna wyewoluowała z geopolitycznego. ideologicznego. gospodarczego i społeczno-politycznego środowiska dwóch wojen światowych i lat międzywojennych. a także omawia. jak rynki. idee oraz interakcje kulturowe oddziaływały na dyskurs polityczny. dyplomację i strategię po II wojnie światowej. Poszczególne rozdziały nie skupiają się wyłącznie na Stanach Zjednoczonych i Związku Radzieckim. ale również na innych kluczowych regionach. takich jak Europa. Bałkany czy Azja Wschodnia. Autorzy piszą o najbardziej wpływowych mężach stanu epoki i podejmują najważni

:

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788328712379: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/niewidzialna-obrona-matt-richtel-jolanta-sawicka-174589u

Cena:


ISBN

9788381376211: Wydawnictwo

Format

79.2: https://woblink.com/ebook/jak-zdobyc-i-rozliczac-dodatkowe-srodki-w-jsfp-marta-banach-176964u

Cena:esther perel, pieniądze świata, hearthstone talie dla początkujących, michalina wisłocka sztuka kochania pdf, jones amo, co mysla kobiety, jadłonomia chomikuj, narzeczona na chwilę, świątobliwość, tak smakuje miłość, pielęgniarstwo anestezjologiczne pdf, viktor frankl książki, wprowadzenie do statystyki dla przyrodników, pawel śpiewak, jaok janusz, perwersyjna miłość ksiazka pdf, uwikłani chandler, oczyszczanie wątroby według boskiego lekarza, patti smith książka, naprawa jachtów, darmowe audiobooki, człowiek w poszukiwaniu sensu audiobook, magdalena krauze, hodza…