Zagubione niebo

Zagubione niebo

Autor: Katarzyna Grochola

Niebo zagubione. Niebo odnalezione. Dla wszystkich.

A głównie dla tych. którym wydaje się. że świat się kończy. podczas gdy on się dopiero zaczyna.

Zagubione niebo to historie nowe i odnalezione. które gubiły się na łamach prawie zapomnianych już dzisiaj gazet. Wreszcie ułożyły się w całość – w opowieść o różnych porach roku w życiu każdej i każdego z nas. w piękną opowieść.

Pierwsze miłosne uniesienia i rozczarowania. zachwyty nad życiem i bolesne porażki. Długie i krótkie związki. miłość do utraty tchu. cierpienie po rozstaniu. Zdolność wybaczania. umiejętność zapominania. A my marzymy i nie tracimy wiary. Lepiej bowiem mieć wspaniałą przyszłość niż wspaniałą przeszłość. pamiętać. że zguba jest darem – szansą na odnalezienie czegoś lepszego.

Katarzyna Grocholanajlepsza i najpopularniejsza współczesna pisarka. która zmieniła oblicze literatury obyczajowej w Polsce. Otworzyła niejedne drzwi. uchyliła okna. pokazała drogę. jak żyć. jak pisać. jak kochać… Nieustannie inspiruje i zaskakuje. Od ponad dwóch dekad rozkochuje w sobie kolejne rzesze czytelników. Jej książki sprzedały się w nakładzie kilku milionów egzemplarzy. a każda z nich zajmuje najwyższe miejsca na listach bestsellerów. Laureatka nagród AS EMPIK-u oraz Bestseller Empiku w kategorii literatura polska.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 30.99


ISBN

9788393463053: Wydawnictwo

Format

7.9: https://woblink.com/ebook/wyprawy-krzyzowe-zderzenie-dwoch-swiatow-marcin-salanski-15154u

Cena:


ISBN

9788378898832: Wydawnictwo

Format

33.9: https://woblink.com/ebook/birthday-girl-douglas-penelope-174799u

Cena:huntington zderzenie cywilizacji pdf, bezgwiezdne morze, saga zrodzona pdf, watch dogs 2 misje, ksiazki na kindle, sztuka obsługi penisa ebook, elektryczność i magnetyzm sprawdzian, kocham przedszkole, humor z zeszytów szkolnych, aleksander nawarecki, anna todd after płomień pod moją skórą pdf, okruchy dobra, oczami radzieckiej zabawki, carstwo bułgarskie, zaczarowana zagroda centkiewiczowie, królestwo dziewczynki…