Wewnętrzne dziecko

Wewnętrzne dziecko

Autor: Huhn Susanne

Dlaczego dręczy Cię poczucie winy?

 Pojawia się ono. gdy naruszamy układ zawarty z innym człowiekiem. Mogłeś je zawrzeć świadomie lub nieświadomie będąc jeszcze dzieckiem. Poczucie winy sprawia. że unieszczęśliwiasz siebie i innych. Zależy mu tylko na tym. abyś znów wracał do starych przyzwyczajeń i ponownie dawał się wykorzystywać. brał na siebie zbyt wiele oraz ponad własne siły i możliwości był dostępny dla innych.

 Pozbądź się tej emocjonalnej trucizny!

 Dzięki prostym ćwiczeniom mentalnym odzyskasz wolność i wreszcie zaczniesz cieszyć się życiem. Nabędziesz umiejętność mówienia ‚nie’ i poznasz techniki. które pomogą Ci śmiało wypowiadać swoje racje. Oczyścisz swój umysł z emocjonalnego zatrucia.

 Uzdrów wewnętrzne dziecko i odzyskaj

29.2: https://woblink.com/ebook/wahadelko-a-radiestezja-nowe-spojrzenie-tomasz-sitkowski-154090u

Cena:


ISBN

9788393973217: Wydawnictwo

Format

19.99: https://woblink.com/ebook/prawdziwe-oblicze-kobiety-na-tle-utrudniania-dziecku-kontaktow-z-ojcem-robert-grzelakowski-156549u

Cena:


Tylko dla dorosłych

Autor: Nina Majewska-Brown

Miłość. namiętność i gorsety – ta historia przyprawi cię o szybsze bicie serca. I nie tylko!

Oto romans stulecia. A nawet trzech!

Klara ma pewną pracę. mieszkanie po babci i wiedzie spokojne życie singielki. Ma też kompleksy. matkę. która nie może się doczekać jej ślubu. i okrągłe urodziny. o których woli nie pamiętać. Oraz szalone przyjaciółki. które uznały. że najwyższa pora. by Klara wzięła sprawy w swoje ręce. i wyciągnęły ją na babski dzień w SPA. Spektakularną metamorfozę wieńczy niespodzianka stulecia. A właściwie nawet kilku. bo po upadku na zajęciach z tańca na rurze. które są urodzinowym prezentem. Klara budzi się w… 1881 roku!

Po pierwszym szoku odkrywa. że ta zmiana ma swoje plusy. Klara jest traktowana jak dama. a niecodzienna sytuacja

:

Cena:


Okna na błysk

Autor: Stanisław Biernat

9.14 sek. – tyle czasu zajęło Terry’emu „Turbo” Burrowsowi z Wielkiej Brytanii umycie trzech szyb o standardowym wymiarze. Osiągnięty wynik został zapisany w Księdze światowych rekordów Guinnessa. Ty też tak możesz! Poznaj nowoczesne i efektywne metody stosowane przez ekspertów i zapomnij o smugach oraz zaciekach.

Ten kompleksowy poradnik skierowany jest zarówno do osób. które chcą szybciej i dokładniej myć okna w swoim domu. jak i tych. które chciałyby świadczyć profesjonalne usługi z zakresu mycia okien. Dowiedz się. jakie błędy najczęściej popełniają amatorzy. Skorzystaj z prostych wskazówek. a mycie okien w końcu przestanie być uciążliwym obowiązkiem.

Od techniki zależy. ile czasu spędzimy na czyszczeniu powierzchni szklanych z zacieków i smug – cz

1:

Cena:arabski syn pdf chomikuj, opowieści z narnii 4, camilla lackberg książki, marshall rosenberg pdf, stolarstwo paul forrester, słowiańscy królowie lechii, projekty raspberry pi, japończycy wzrost, upadek komunizmu, mikołaj na zamówienie pdf, film w reżyserii orsona wellesa, dach swiata, zaburzenia psychiczne i rozwojowe dzieci a szkolna rzeczywistość, antonio synowie zemsty pdf docer, bryci, jak pokonałem nerwice, apollo i boskie próby 2, dzieje sześciu pojęć pdf, książka fortnite, podejście dochodowe, aleksander łuczak, 1000 słówek niemiecki, błękitny dom, apollo i boskie próby mroczna przepowiednia pdf…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin