Trudna miłość. Mama i ja

Trudna miłość. Mama i ja

Autor: Regina Brett

W mocnych. a zarazem uzdrawiających słowach Regina Brett portretuje trudną relację rodzic–dziecko. Sięga zarówno do pięknych. jak i trudnych chwil. kreśląc niezapomnianą historię bólu. przebaczenia. a wreszcie – wszechogarniającej miłości.

Swoją książkę dedykuje wszystkim czytelnikom. zwracając się do nich z przesłaniem. aby zawsze starali się kochać tkwiące w nich dziecko.

„To ja mam być dla siebie dobrą mamą. To ja mam kochać siebie bezwarunkowo. zarówno zranioną. jak i szczęśliwą czy poszukującą swojej drogi. Nie muszę niczego w sobie zmieniać. Wystarczy. że pokocham siebie taką. jaką jestem. Mocniej. niż kochała mnie mama”.

Regina Brett

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 34.99


9788366407701

Wydawnictwo: Esprit

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/trzeci-autor-zbiorowy-203517u: https://woblink.com/product-publication/download/203517/epub

Cena:


Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja

Autor: Joanna Tekieli

Drzewie to mała wioska położona w malowniczej okolicy. w samym sercu puszczy. skrywającej wiele tajemnic. A leżący na obrzeżach wioski dworek Leśna Ostoja. w którym od kilku lat prowadzony jest przytulny pensjonat z duszą. to miejsce. gdzie słynna magia Bożego Narodzenia ma szczególną moc.

Dajcie się porwać atmosferze Pensjonatu Leśna Ostoja. gdzie zimą zawsze jest śnieg. a mróz skrzypi pod butami.

Niech otuli was magia tego miejsca. a perypetie uczuciowe mieszkańców dworku zagoszczą na stałe w waszych sercach.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9


Czarna Owca

Format: EPUB.MOBI

39.99

1:

Cena:


ISBN

9788395763212: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dotyk-szamana-milcarz-arun-203284u

Cena:georgi gospodinow, ibuk libra jak korzystać, dr dolittle książka pdf, sonata gustava, skandynawia halal, marek kruk, wymazane, forever my girl książka, kajety, zlote mysli pl, socjologia giddens pdf, clausewitz o wojnie, powieść kafki, witold gadowski syn, proces kafki kawiarnia…