Poziomki 2016/2017

Poziomki 2016/2017

Autor: Magda Gessler

Magda Gessler. najsłynniejsza polska restauratorka i kreatorka gustu i smaku. po raz trzeci nagradza najlepszych restauratorów i hotelarzy w Polsce Poziomkami. Kto w tym roku zyskał. kto stracił. a dla kogo zabrakło miejsca w zestawieniu gwiazdy ‚Kuchennych rewolucji”? „Magda Gessler – Poziomki 2016/2017” – przewodnik po najlepszych w Polsce restauracjach i hotelach dla par. rodzin. singli. w podróż służbową. na wakacje. przystanek w drodze czy spotkanie z przyjaciółmi. I na każdą inną okazję. Jak wybrać. by nie płacić (słono) za przesolone danie. spać w wygodnym łóżku i następnego dnia zjeść pyszne śniadanie? Poziomki Magdy Gessler to niezawodna nawigacja po gastronomicznej i hotelarskiej mapie Polski. Gwarancja wyboru bez pomyłki.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena:


Blondynka w Paragwaju

Autor: Beata Pawlikowska

W najdalszym zakątku Paragwaju jest wioska. do której nie prowadzi żadna droga. Można tam tylko dopłynąć towarową łodzią. która raz w tygodniu wypływa z portu w odległym o trzy dni drogi mieście Concepción. To był mój cel. Dostać się do najdalej na północ wysuniętej ludzkiej osady położonej na bagnach tuż przy granicy z Brazylią i Boliwią.

Samotna wyprawa przez jeden z najmniej znanych krajów Ameryki Południowej. Pełna przygód. odkryć. zachwytów i smaku yerba mate. Największe wodospady świata Iguaçu i nowe zakończenie „Martina Edena”. które napisałam nocą płynąc łodzią po rzece Paragwaj.

Książka multimedialna z fotografiami i ponad 50 filmami nakręconymi na gorąco podczas z podróży.

Wydawnictwo: Edipresse Po

Cena: Mia Michellegeografia regionalna polski kondracki pdf, prawdopodobieństwo i statystyka, dla bogatych, blanka lipińska ten dzień, tajny agent conrad, po co światu mnich, książki o nerwicy lękowej, perwersyjna nieznajoma, ciemny las cixin liu, złączeni obowiązkiem pdf doci, zaraza laura thalassa, nie mam po co żyć, darmowe ebooki epub, fallen crest szkoła pdf, ferma blond, książki online, after anna todd pdf, ostatni cichociemny, ockhama, inwestowanie w nieruchomości książka…