ISBN

ISBN

9788381474122: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/ocalic-siebie-hanna-goworowska-adamska-154284u

Cena:


Mów i zwyciężaj

Autor: Brian Tracy

W ciągu wielu lat swej kariery Brian Tracy wygłosił ponad 4000 prezentacji i przemawiał osobiście do ponad 5 000 000 osób w 46 krajach. Jego umiejętności wygłoszenia porywającego przemówienia i skutecznego zakomunikowania własnych koncepcji pomogły mu odmienić kształt życia osobistego i kariery zawodowej. Dzięki nim stał się osobą. którą inni stawiają sobie za wzór. podejmując decyzję o przejęciu kontroli nad własnym życiem.

W książce Mów i zwyciężaj Brian Tracy pokazuje. jak po mistrzowsku opanować sztukę skutecznego przemawiania – i jak wykorzystać ją. by osiągnąć nawet pozornie najbardziej nierealne cele! Umiejętność dobrego przemawiania to:

 • zdobycie szacunku w innych i nowych kontaktach
 • zwrócenie

  34.9: https://woblink.com/ebook/plan-lotu-brian-tracy-156246u

  Cena:


  Początki

  Autor: Carl Frode Tiller

  Hipnotyzujący portret destrukcyjnego idealisty.

  Ilekroć zdarzało mi się fantazjować o tym. że z sobą kończę. wyobrażałem sobie uroczysty. rytualny wręcz czyn – w tym list pożegnalny. garnitur i ważne dla mnie miejsce. Dlatego ostatnią moją myślą. która przyszła. gdy w nagłym ataku paniki próbowałem ostro skręcić. było to. że mogłem trochę bardziej się postarać.

  Historia Terjego musiała skończyć się samobójstwem. Przez całe życie tłumił swoje uczucia. był ironiczny i szorstki. a naturę rozumiał lepiej niż innych ludzi. Carl Frode Tiller stopniowo cofa się do coraz wcześniejszych wydarzeń i wnika w psychikę swojego bohatera. by stworzyć fascynujący obraz jego dramatu egzystencjalnego i walki z wewnętrznymi demonami.

  Początki to przenikliwa d

  29.9: https://woblink.com/ebook/jeszcze-raz-nataszo-karolina-wilczynska-154169u

  Cena:


  ISBN

  9788381474641: Wydawnictwo

  Format

  22: https://woblink.com/ebook/w-objeciach-samotnosci–154320u

  Cena:


  Odważ się na zmiany. Jak pokonać strach przed nieznanym. by osiągnąć spełnienie – PDF

  Autor: Colette Baron – Reid

  Wiele osób nie wie. dokąd zmierza ich życie. ale zdaje sobie sprawę z tego. że nie podoba im się ten kierunek. Zamiast godzić się z niesatysfakcjonującą codziennością. każdy z nas może zrezygnować z niedziałających już schematów. a zamiast nich stać się współtwórcami teraźniejszości oraz przyszłości. Dzięki tej książce wyjdziesz poza swoją strefę komfortu i wypłyniesz na nieznane. ale pełne wspaniałości wody. Poznasz miejsce. w którym rodzą się wszystkie pomysły i nauczysz się nadawać swoim pragnieniom fizyczny kształt. Odzyskasz utracone części siebie i poznasz moc samodzielnej ewolucji. Wyćwiczysz również własną podświadomość dzięki opracowanemu przez Autorkę Procesowi Inwizji®. W

  29.2: https://woblink.com/ebook/szyszynka-siedziba-duszy-i-wiecznej-mlodosci-limmer-stefan-159766u

  Cena:


  9 EBOOKÓW: Przerażające zagadki. Kurs języka angielskiego dla żądnych wrażeń

  Autor: Edgar Allan Poe

  Z CZEGO SKŁADA SIĘ NASZ KURS?

  Przerażające zagadki. Kurs angielskiego dla żądnych wrażeń to pakiet fascynujących ebooków w dwóch wersjach językowych; polskiej oraz angielskiej. Osiem niesamowitych historii napisanych przez mistrzów budowania napięcia oraz dodatkowy ebook – podręcznik do nauki języka angielskiego z książką dwujęzyczną.

  • Nauka języka angielskiego z książką dwujęzyczną. Marta Owczarek
  • Opowieści niesamowite. Edgar Allan Poe.
  • Nowelle. Edgar Allan Poe.
  • Pies Baskerville’ów. Arthur Conan Doyle.
  • Groźny cień. Arthur Conan Doyle.
  • Srebrne zwierciadło. Arthur Conan Doyle.

   9.9: https://woblink.com/ebook/hulajnoga-w-firmie-zasady-uzywania-przez-pracownikow-rozliczenie-podatkowe-oraz-ksiegowe-w-ksiegach-rachunkowych-i-pkpir-grzegorz-ziolkowski-pawel-muz-sebastian-kryczka-161081u

   Cena: Paweł Muż   wariantywność, miłość po sąsiedzku pdf, metro 2035 książka, gretkowska książki, dawid zgud, filozofia techniki, marzenia senne freud, katarzyna majgier, vincent severski zamęt chomikuj, robert foryś, uwolnijcie nas stąd o duszach czyśćcowych z marią simmą rozmawia nicky eltz, meteorologia i klimatologia pdf, agnieszka siepielska antonio, krzyżówki pdf, bracia slater bronagh pdf, polscy reporterzy, matematyka od zera dla inżyniera pdf, niemcy kruczkowski, lee child w tajnej służbie, lee child nieprzyjaciel…