Modelki z Dubaju

Modelki z Dubaju

Autor: Marcin Margielewski

Szokująca opowieść dziewczyny. która doświadczyła piekła prostytucji w Dubaju.

Autor bestsellerów o sekretach krajów arabskich powraca z nową. wstrząsającą historią.

Marzą o pracy w modelingu albo o ślubie z arabskim księciem. Lecą do Dubaju i zostają… prostytutkami. W miejscu gdzie prostytucja jest surowo karana. choć równie powszechna jak piasek na pustyni. nie mówi się o niej wprost. Nazywa się je modelkami. Tak jest ładniej. To wolą klienci. tak wolą one same.
Marcin Margielewski tym razem zagląda za kulisy bliskowschodniego seksbiznesu i za sprawą jednej z dziewczyn. która w nim pracowała. pokazuje. co dzieje się poza przyjęciami na luksusowych jachtach i orgiami w wystawnych pałacach. Jakie koszmary przeżywają „modelki”. gdy nikt nie widzi.
To opowieść o przebiegłych metodach handlarzy prostytutkami. o pułapkach. jakie zastawiają na dziewczyny. i o koszmarach. jakie one przeżywają. O cenie. jaką płaci się za marzenia i naiwność. ale też o kobiecości. która dla jednych bywa przekleństwem. a dla innych niedoścignionym marzeniem.

Ta książka otwiera serię ‚Niewolnicy’ opowiadającą o ludziach. którzy na Bliskim Wschodzie traktowani są jak towar.

Marcin Margielewski – pracował jako dziennikarz radiowy. prasowy i telewizyjny. Przez dziesięć lat podróżował. mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii. Dubaju. Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Autor bestselerowych książek: ‚Jak podrywają szejkowie’ (2019). ‚Była arabską stewardesą’ (2019). ‚Zaginione arabskie księżniczki’ (2020). ‚Tajemnice hoteli Dubaju’ (2020) i ‚Urodziłam dziecko szejka’ (2020).

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Motylek

Autor: Katarzyna Puzyńska

Doskonale skonstruowany kryminał. gęsta atmosfera małej społeczności i zagadki z przeszłości. które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego.

W mroźny zimowy poranek na skraju mazurskiej wsi zostaje znalezione ciało zakonnicy. Początkowo wydaje się. że kobietę potrącił samochód. Szybko okazuje się jednak. że ktoś ją zabił i potem upozorował wypadek. Kilka dni później ginie kolejna osoba. Ofiary nie wydają się być ze sobą w żaden sposób związane. 
Zaczyna się wyścig z czasem. Policja musi odnaleźć mordercę. zanim zginą następne kobiety. 
31: https://woblink.com/ebook/kastor-bezlitosna-sila-t-1-agnieszka-lingas-loniewska-147702u

Cena:


Sny o pociągach

Autor: Denis Johnson

W pierwszej połowie XX wieku wśród gór Idaho mieszkał Sam Grainier. Prosty. wrażliwy i nieco przesądny robotnik wynajmujący się do budowy linii kolejowych. naprawy mostów czy robót w lesie. Do pracy jeździł. kiedy była. do domu wracał. gdy kończyły się tygodnie znoju. Rytm tego życia przerwała tragedia – ogień strawił dom. zginęły ukochana żona i córeczka. I choć początkowo Sam nie może znaleźć ukojenia. z czasem na zgliszczach przeszłości. w pionierskim duchu swoich czasów. zaczyna budować przyszłość. A wszystko to w nieoczywistym i barwnym świecie amerykańsko-kanadyjskiego pogranicza. gdzie sen miesza się z jawą. duchy wkraczają w sprawy żywych. wilki oswajają ludzi. a samotnicze życie staje się receptą na tęsknotę za tym. co utracone.

Piękny język. niezwykła empatia i wyjątkowa umiejętność uchwycenia paradoksów natury ludzkiej – Denis Johnson to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych amerykańskich prozaików. Jego Sny o pociągach są metaforyczną i intymną opowieścią o stracie i samotności oraz o trudach godzenia się z upływającym czasem.

Książka została uznana za jeden z najlepszych tytułów 2011 roku przez „New York Times”. „Esquire”. „The New Yorker” i „Los Angeles Times”.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 23.99


:

:

Cena:


Pokora

Autor: Szczepan Twardoch

Pożądanie. Władza. Uległość.

Co stracisz. walcząc o godność?

Epicka powieść o rewolucji. wojnie i miłości.

11 listopada 1918. Leutnant Alois Pokora wychodzi ze szpitala na ulice zrewoltowanego Berlina. Stary świat się skończył.

La Belle Époque umarła w okopach I wojny światowej. Nowy świat rodzi się w bólach: na froncie zachodnim i podczas rewolucji. przetaczającej się przez pokonane Niemcy.

Alois nie należał do starego świata. nie należy też do nowego. Syn górnika z Górnego Śląska. zrządzeniem losu wyrwany z proletariackiej rodziny. wszędzie spotyka się z pogardą i odrzuceniem. Samotny i prześladowany. wierzy tylko w erotyczną relację z perwersyjną. dominującą Agnes. Jednak w świecie. który się skończył. nic nie jest prawdziwe.

Pokora to porywająca powieść o miłości. wojnie i rewolucji. Epicka historia o Berlinie i Śląsku. o Niemcach i Polakach. o podziałach społecznych i etnicznych. O pożądaniu. władzy. uległości i cenie. jaką płaci się w walce o godność.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 24.48


ISBN

9788324057801: Wydawnictwo

Format

33.99: https://woblink.com/ebook/wory-tajemnice-rosyjskiej-supermafii-pawel-cichawa-galeotti-mark-178309u

Cena:


ISBN

9788366071117: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/droga-szamana-etap-1-poczatek-wasilij-machanienko-127158u

Cena:lunchbox na każdy dzień. przepisy inspirowane japońskim bento pdf, pokój motyli pdf, zanim cię znajdę, błaszak zoologia pdf, szatan z siódmej klasy mp3, marketing 4.0 kotler pdf, nela i skarby karaibów, książki do samodzielnej nauki angielskiego, reduta ordona patriotyzm, apollo i boskie próby 5, karolcia lektura pdf, oldze tokarczuk, mały oświęcim, amanda quick książki, nierozwiązane zagadki, nakarm mnie, idealna zona, enfj osobowość, jak pokochać freaka, uwikłani 4 pdf, tadeusz budrewicz, biblioteka pdf…