Porządki miłości. Czyli być sobą i żyć swoim życiem

Porządki miłości. Czyli być sobą i żyć swoim życiem

Autor: Bert Hellinger

Podstawowe dzieło Berta Hellingera. Książka o ludzkich losach i o tym. jak można odwrócić je na lepsze. Warsztaty terapeutyczne zostały tutaj przedstawione bez skrótów – czytelnik bierze udział w poszukiwaniu rozwiązania tak. jak gdyby sam był na nich obecny. Bert Hellinger obszernie przedstawia swój sposób postępowania terapeutycznego. czyli technikę ustawień rodzinnych. Zabiera czytelnika w podróż. która prowadzi do odkrycia opisanych tutaj porządków. Na zakończenie w obszernym wywiadzie wyjaśnia podstawowe zasady swojej terapii. Polskie wydanie zostało poszerzone o protokół ustawienia z warsztatów w Warszawie. które Bert Hellinger prowadził we wrześniu 2003 roku: ‚Polacy i Ukraińcy – drogi pojednania’. Ukazują one sugestywnie. jak złożone i trudne są to problemy. i którędy wiedzie droga do prawdziwego pojednania.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Pośród żółtych płatków róż

Autor: Gabriela Gargaś

Czy miłość zwycięża tylko w bajkach?

Życie zaskakuje nas nieustannie. plącząc i tak już zagmatwane ścieżki naszych losów. Czy zawsze udaje się nam dokonać właściwych wyborów? Czy mamy prawo osądzać innych. skoro nigdy nie znajdziemy się na ich miejscu. nie poznamy motywów ich działań? Jedno jest pewne – każdy wybór pociąga za sobą konsekwencje. I te dobre. i te złe. Ideały okazują się fałszywe. miłość nie zawsze zwycięża. a namiętności potrafią doprowadzić nas do zguby. Lecz takie jest życie. każdego z nas z osobna i wszystkich razem. Jednak na szczęście. pośród płatków róż. każdy z nas może odnaleźć szczęście.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 26.9


1

:

:

Cena:


ISBN

9788377857717: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/wyspa-zombie-ystein-stene-milena-skoczko-17360u

Cena:


Weterynarz z przypadku. Czego nie wiecie o swoich zwierzakach

Autor: Lek. wet. Philipp Schott

Philipp Schott od kilkunastu lat leczy pacjentów z ogonem (i bez). W trakcie praktyki spotkało go wiele niezwykłych przygód ze zwierzakami (i ich właścicielami). zdobył również imponujące doświadczenie w rozwiązywaniu ich problemów.

Dlaczego został weterynarzem? Jak naprawdę wygląda jego praca? Wejdź do lecznicy tylnymi drzwiami i poznaj historie. które doprowadzą cię do śmiechu i do łez. Przy okazji dowiedz się. jak najlepiej zadbać o swojego przyjaciela i jak przygotować się do wizyty u weterynarza.

PS Podczas powstawania tej książki nie ucierpiało żadne zwierzę (za to kilka osób zostało podrapanych!).

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 31.99


10 minut uważności

Autor: Goldie Hawn

Zachwyć swoje dziecko rzeczywistością!

Czy nosisz w sercu wspomnienie tej przejmującej radości. kiedy wreszcie nauczyłeś się jeździć na rowerze?

Czy pamiętasz jak cudowny. wielki i niezbadany był świat. kiedy byliśmy dziećmi?

Czy pragniesz. by twoje dziecko wspominało swoje dzieciństwo jeszcze lepiej?

Niestety – dziś nasze dzieci są przytłoczone. zestresowane i nadmiernie pobudzone. Wiele z nich zmaga się z depresją i innymi problemami psychicznymi.

Potrzeba rozwiązań umożliwiających jednoczesne rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych.

Wieloletnie zainteresowanie praktykowaniem świadomej troski oraz zaangażowanie na rzecz dobrostanu dzieci skłoniło Goldie Hawn do założenia Hawn Foundation*. która wspiera badania naukowe służące

24.99: https://woblink.com/ebook/gorszy-piotr-gorski-128288u

Cena:


ISBN

9788377731062: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/rozmowy-z-dzieckiem-justyna-korzeniewska-15813u

Cena:


ISBN

9788376429977: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/stan-nie-blogoslawiony-magdalena-ma

Cena: 28.8


Zniknięcie znachorki

Autor: Sabine Ebert

Marchia Miśnieńska. roku Pańskiego 1173. Złe wieści dla Marty i Chrystiana. Henryk Lew powrócił z Ziemi Świętej. a wraz z nim ich zagorzały wróg. rycerz Randolf. Margrabia miśnieński ponownie zostaje wciągnięty w walkę przeciwko potężnemu księciu Saksonii i Bawarii. A na kasztelana bogatej w srebro wioski wyznacza największego wroga Chrystiana. Zaraz potem fanatyczny medyk rzuca na Martę oskarżenie o czary. co prowadzi ją przed sąd kościelny. Chrystian poszukuje jej rozpaczliwie. lecz po trzymanej w biskupich lochach znachorce wszelki ślad zaginął… Dalsze. fascynujące losy młodej akuszerski. bohaterki Tajemnicy znachorki.

Wydawnictwo: Sonia Draga

Cena: 31.5wałęsa człowiek z teczki pdf, anna cieplak, jacek olędzki, problemy gospodarcze polski, strona z ebookami, publio logowanie, motywacja bez granic, von clausewitz o wojnie, anatomia ksiazka, ibuk.pl, historia kultury fizycznej pdf, powieści historyczne ranking, kubuś puchatek (powieść), barbara kosmowska pozłacana rybka, wojciech noszczyk, nauczyciel etyki praca, makroekonomia książka, sztuka kochania owidiusza, wyspa sigridur…