Wytęż umysł. Zagadki wspomagające intelekt

Wytęż umysł. Zagadki wspomagające intelekt

Autor: Praca Zbiorowa

Wytęż umysł. Zagadki rozwijające intelekt” to zbiór różnych zagadek logicznych oraz matematycznych. które spowodują. że będziesz musiał poświęcić chwilę i pogłówkować nad odpowiedzią.

Każda zagadka ma swoje odbicie w rzeczywistości. przez co Ci. którym udało się odnaleźć odpowiedź. będą mieli szansę wykorzystać tę wiedzę w życiu codziennym. Każda minuta poświęcona problemom zawartych w tym e-booku powoduje. że Twój umysł się rozwija. a zarazem uczysz się kreatywnego. logicznego oraz przestrzennego myślenia.

Wytęż umysł i poznaj świat zagadek!

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 1.5


1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/18163/epub

1:

:

Cena:


Jakbyś kamień jadła

Autor: Wojciech Tochman

Jak wielkiego nieszczęścia potrzeba. żeby świat w nie uwierzył?

Wstrząsająca opowieść Wojciecha Tochmana o konsekwencjach wojny

Zakończenie wojny w Bośni i Hercegowinie (1992-1995) ocalałym kobietom nie przynosi ulgi. Muszą odnaleźć swoich mężczyzn. którzy zaginęli. Pochować ich i opłakać. Bez pomocy dr Ewy Elwiry Klonowski byłoby to niemożliwe.

Wojciech Tochman wielokrotnie powracał do Bośni. Brał udział w ekshumacjach masowych mogił i i scalaniu ludzkich szczątków. Jakbyś kamień jadła to dramatyczna opowieść o silnych kobietach. które mimo ogromu okrucieństwa. próbują przywrócić wartość życiu każdego człowieka.

Książka znalazła się w finale Nagrody NIKE 2003 oraz prestiżowej nagrody Prix RFI Témoin du Monde. Wydana m.in. w Londynie i Nowym Jorku była rekomendowana czytelnikom przez English Pen.

Lapidarność. z jaką Tochman opowiada o potwornościach wojny i jej toksycznych konsekwencjach. wywołuje potężny efekt właśnie dzięki oszczędności stylu: okrucieństwo mówi samo za siebie. nie potrzebuje opisu ani koloryzowania. „The Times”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 30.9dziewczyny z dubaju książka pdf, jo nesbo czerwone gardło pdf, asa siegel, frankenstein mary shelley pdf, nero made man, leila meacham, apollo i boskie próby 4, harry potter i czara ognia ebook, guillaume musso zjazd absolwentów, logik osobowość, agata wasilenko, urodzone, córki grabowskiego, elastyczne formy zatrudnienia pdf, idealna dziewczyna carrie blake pdf, katarzyna molęda…