ISBN

ISBN

9788366278011: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/zostan-w-domu-agnieszka-pietrzyk-146800u

Cena:


Siostra Faustyna. Biografia świętej (2020)

Autor: Ewa K. Czaczkowska

Oskarżano ją o histerię i fantazjowanie. Długo nikt nie wierzył. że ta prosta. niewykształcona dziewczyna została wybrana przez Jezusa na sekretarkę Bożego Miłosierdzia. Gdy doświadczała ciemności. czuła. że Bóg ją opuścił. że została zupełnie sama. Gdy widziała Jezusa. rozmawiała z Nim. Przygotujesz świat na ostateczne przyjście moje – powiedział jej. Ale nie ułatwiał wykonania wielkiej misji. Jak miała tego dokonać?

W mistycznych wizjach widziała i piekło. i swoją kanonizację. Kościół długo nie potrafił docenić wagi jej przesłania. Kult Bożego Miłosierdzia rozprzestrzenił się jednak na cały świat – tak jak chciał tego Jezus.

Efektem pasji dziennikarki i historyka jest jedyna tego typu biografia największej polskiej Świętej. Autorka odkrywa

37.99: https://woblink.com/ebook/gareth-jones-miroslaw-wlekly-176684u

Cena:


Czy to pierdzi?

Autor: Nick Caruso

Być może robią to także pająki. ale pewności nabierzemy dopiero w toku dalszych badań. Nie robią tego ptaki. chociaż mogłyby. gdyby tylko chciały. A śledzie robią to po to. by się porozumiewać.

Czy to pierdzi? jest pełną zaskakujących faktów. bogato ilustrowaną i rzetelnie. a przy tym lekko napisaną książką o tym. co piszczy we wnętrznościach zwierząt. Autorzy omawiają aż 80 gatunków. Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele intrygujących pytań.

Jaki pokarm sprawia. że wiatry hieny pachną wyjątkowo nieprzyjemnie? Co to takiego fossa? I czy fossa pierdzi? Dlaczego mięczaki wymiotują. ale nie puszczają bąków? No i czym właściwie są bąki? Książka Czy to pierdzi? powstała przy współpracy kilkudziesięciu uznanych biologów. Dzięki ich fachowej wiedz

33: https://woblink.com/ebook/projekt-prawda-mariusz-szczygiel-28844u

Cena:


ISBN

9788379853731: Wydawnictwo

Format

32.5: https://woblink.com/ebook/adept-john-grisham-lech-z-zoledziowski-27407u

Cena:


ISBN

9788324161584: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/moj-obronca-jodi-ellen-malpas-26110u

Cena:


Romanowowie. Imperium i familia

Autor: Andrzej Andrusiewicz

Podczas trzystu lat władania Rosją powiększyli jej obszar ponad pięciokrotnie i nigdy nie odstąpili innemu Państwu ani skrawka ziemi. Na obszarze ich imperium rozciągającym się od Warty do wybrzeży Pacyfiku żyło 166 milionów ludzi.

Romanowowie – najpotężniejsza dynastia naszej części świata. dumni twórcy potęgi Rosji. ofiary bolszewickiej rewolucji i symbol pogrzebanej przez nią epoki. współcześni pretendenci do rosyjskiego tronu. ostatni królowie Polski… Choć budzą coraz większe zainteresowanie. wciąż bardzo słabo znamy ich losy.

Książka Andrzeja Andrusiewicza opisuje dzieje Romanowów od początków dynastii. kiedy w wyniku antypolskiego powstania Michał Romanow sięgnął po władzę. do tragicznego końca – śmierci rodziny carskiej. pary małżonków i pięciorga dzieci. z rąk bolszewickich zamachowców. i ostatnich lat. naznaczonych życiem na wygnaniu.

Historia wielkiej polityki. wojen. bizantyjskiego przepychu i ludzkiego pożądania. oraz niekończącej się. bezpardonowej gry o władzę – dworskich intryg. krwawych porachunków. ciągłego strachu o życie i towarzyszących każdemu panowaniu zamachów.

Każdy Polak pragnący wypowiadać się o Rosji. powinien znać te dzieje.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 45.9paulo coelho 11 minut, lucyfer komiks pdf, art of the deal, vetulani mózg, matematyka dla ekonomistów pdf, synowie zemsty tom 3, sposób na blondynkę, czarne wdowy, dzień w harmenzach, lucky luke – ballada o daltonach, małgorzata rogala ważka chomikuj, dorosłe dzieci alkoholików książka pdf, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych strugała pdf, lunatycy książka, marek kuś, boże igrzyska, szyfry enigmy wolfenstein, intryga lj shen pdf, organy administracji centralnej…