ISBN

ISBN

9788366494633: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/niezasluzona-przychylnosc-prince-joseph-206859u

Cena:


Trzynaste lustro

Autor: Ewa Dudziec

Ewelina. poczytna pisarka. cierpi na uciążliwą przypadłość. trapią ją omdlenia. Po kolejnej utracie przytomności kobieta budzi się na drugim końcu miasta. Na jej ciele nie widać śladów obrażeń. nie zostaje obrabowana. Ewelina czuje jednak coraz większy strach. zagadkowe sytuacje są powtarzalne. a w pobliżu miejsc. w których kobieta odzyskuje świadomość. nieco wcześniej dochodzi do brutalnych morderstw.

Thriller składający się z opowiadań. które scalone zostają w spójną fabułę.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99


Sādhanā

Autor: Rabindranath Tagore

“Sādhanā” to zbiór esejów Rabindranatha Tagore. indyjskiego poety. prozaika. filozofa. kompozytora. malarza. pedagoga. laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury.

“Sādhanā” to doskonały zbiór esejów Rabindranatha Tagore na temat duchowości indyjskiej. Porusza on takie tematy jak. Stosunek jednostki do wszechświata. Świadomość duszy czy Zagadnienie zła.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 18.49


Straszliwe zdarzenie

Autor: Maurice Leblanc

Koleje losu ludzi w obliczu doniosłych. zmieniających bieg historii wydarzeń. często ulegają sile wyobraźni ich badaczy. Prawda czeka cierpliwie na swój triumf. schowana między licznymi plotkami i legendami. które wyrosły wokół niej. W przypadku dramatu rozegranego 4 marca. decydujące znaczenie będą miały słowa Szymona Dubosc – bohatera nie do końca z przypadku. a z pewnością odznaczającego się odwagą i pomysłowością. Chęć poznania szczegółów tego wyjątkowego dnia. może jednak naruszyć jego prywatność.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 12.99


W blasku cieni

Autor: Wiktoria Piotrowska

Młode małżeństwo. Blanka i Aleksy. wiodą spokojne życie na przedmieściach Krakowa. Choć oboje są naznaczeni bolesnymi wspomnieniami. miłość sprawia. że wszystkie trudne chwile z przeszłości zaczynają odchodzić w niepamięć. Żadne z nich nie przypuszcza. że jeden służbowy wyjazd Aleksego wkrótce zaważy na wspólnym szczęściu. A kiedy w życie Blanki ponownie wkroczy mężczyzna. który wiele lat temu był w niej do szaleństwa zakochany. ich małżeństwo zostanie wystawione na próbę. Próbę. na jaką nie byli przygotowani.

– Jaka była najpiękniejsza chwila w twoim życiu?

– Każda spędzona w twojej obecności – rzekł i rozmarzył się.

– Wybierz jedną. – Wodziła palcem po wiotkim ciele mężczyzny.

– Nie potrafię. Każda sekunda

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28tropiciel śladów, tess gerritsen najnowsza książka, walter rudin, irydion pdf, statystyczny drogowskaz 3 pdf, tylko raz w roku, kompania braci: chwała bohaterom, prawo materialne administracyjne, mezczyzna ktory tanczy tango, udar i przebudzenie, dsm 51, polska 1939, ibuk libra zut, wharton ptasiek, cluedo sherlock, drugie życie izabel, szaman noah gordon, mózg psychopaty james fallon pdf, książki kosmetologia, tadeusz biernat, wieża jaskółki audiobook download, głupota definicja, the untamed…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin