Sztuka wojenna w XVI wieku. Tom I

Sztuka wojenna w XVI wieku. Tom I

Autor: Oman Charles

W pracy omówiono m.in. geografię militarną wojen włoskich oraz strategię i taktykę stosowaną w czasie ich trwania. Sporo miejsca poświecono też armiom: francuskiej. hiszpańskiej. niemieckiej i państw włoskich. Druga część publikacji prezentuje wielkie bitwy wojen włoskich i ich taktyczne znaczenie. Opisano tu starcia pod Fornovo. Garigliano. Rawenną. Nowarą. Marignano. Bicoccą i Pawią. Część trzecia dotyczy późniejszego okresu wielkich wojen (1527-1599).

Wydawnictwo: Wydawnictwo Napoleon V

Cena: 39.99


ISBN

9788381376389: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/jak-rozliczac-zakupy-od-rolnikow-po-zmianach-od-1-wrzesnia-2019-r-tomasz-krywan-176961u

Cena:


Morkut i inne opowiadania

Autor: Aleksandra Majdzińska

Niczym przez szkło powiększające autorka obserwuje detale spraw pomijanych. niezauważanych. które toczą się z dala od głównych dróg. Takich. o których woli się milczeć. Każde opowiadanie to los pojedynczego człowieka zdeterminowany przez wielką historię lub przez drobne. codzienne sprawy. Czternaście zapamiętanych obrazków. przy których warto się zatrzymać.

Paulina Małochleb. ksiazkinaostro.pl:

Aleksandra Majdzińska debiutuje książką poruszającą zupełnie dzisiaj zapomniane wątki. zapisuje białe plamy polskiej kultury. powraca do tego. co nieśmiało i w ramach mowy ezopowej pojawiało się w polskiej prozie lat 60. Morkut to opowieść o tych. którym nigdy nie oddano głosu (jak dzieci. biedota. wrogowie narodowi) albo ich głos marginalizowano (jak większość kobi

29.9: https://woblink.com/ebook/star-carrier-tom-8-swiatlosc-ian-douglas-176552u

Cena:


ISBN

9788324229208: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/studia-galicyjskie-woldan-alois-176885u

Cena:


3 ebooki: Ostatni Mohikanin z angielskim

Autor: Marta Owczarek

Zestaw zawiera 3 ebooki:

 

– „Ostatni Mohikanin” James Fenimore Cooper (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– „Z przygód Sherlocka Holmesa. Tłumacz grecki” Arthur Conan Doyle (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– podręcznik z ćwiczeniami: „Nauka języka angielskiego z książką dwujęzyczną Marta Owczarek.

 

3-pak jest idealnym rozwiązaniem dla osób uwielbiających spędzać czas z książką. Może stać się także nietuzinkowym sposobem nauki języka obcego.

 

Pakiet ebooków jest pełnym kursem językowym łączącym przyjemność czytania z praktyczną nauką języka angielskiego. Zestaw fascynujących książek prezentujemy w dwóch wersjach językowych; polskiej oraz angielskiej.

W jednym

12.77: https://woblink.com/ebook/recepta-na-szczescie-dla-mezczyzn-stiven-stiven-176724u

Cena:nowa chyłka, ksiazki w pdf, kodeks pracy 2018, forever my girl po polsku, księga powtórzonego prawa, dzieci z bullerbyn spis treści, miłość ścieżki do wolności, atlas uzwojeń silników indukcyjnych pdf, dla elizy mp3 download, paul badde, knausgard moja walka, o duchu praw, maciej stuhr książka, tomasz białoszewski, dżok legenda o psiej wierności, opowiadania dla przedszkolaków, larson rój, insight upper intermediate workbook…