Love & Luck

Love & Luck

Autor: Jenna Evans Welch

Addie przyjechała do Irlandii na ślub ciotki. Pragnie zapomnieć o koszmarnym zdarzeniu. które złamało jej serce. ale rodzony brat Ian stale jej o nim przypomina! Dopiero odkrycie w hotelowej biblioteczce przewodnika pod tytułem Irlandia dla złamanych serc pozwala dziewczynie zmierzyć się z miłosnym rozczarowaniem i lepiej zrozumieć siebie. A nawet zmienić wakacyjne plany! Niespodziewanie Addie wyrusza na wyprawę po Szmaragdowej Wyspie. uwięziona w małym aucie z Ianem i jego irlandzkim kumplem Rowanem. Czy podróż przez zielone wzgórza. omszałe zamczyska i baśniowe lasy zagoi poranione serce/

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 27.66


Drań z Hollywood

Autor: Alessandra Torre

Kamera. akcja. miłość!

Cole Masten jest jednym z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood. Zainspirowany ciekawą historią małego południowego miasteczka w Georgii. postanawia nakręcić tam swój pierwszy film.

Summer Jenkins jako jedyna mieszkanka małej miejscowości nie cieszy się z przyjazdu gorącego gwiazdora. Wie. że tacy ludzie jak on oznaczają tylko kłopoty. Tego typu dranie i podrywacze kompletnie jej nie interesują.

Pociągający mężczyzna z pierwszych stron gazet i dziewczyna z małego miasta są kompletnymi przeciwieństwami. Wydarzy się jednak coś. czego oboje się nie spodziewają. Czy to możliwe. aby tak duże przeciwieństwa się przyciągały?

__

O autorce

Alessandra Torre – jedna z najbardziej znanych autorek romansów w USA. bestsellerowa autorka „N

31: https://woblink.com/ebook/tylko-tu-i-teraz-nina-majewska-brown-177467u

Cena:


Amber

Format: EPUB.MOBI

39.8

1:

Cena:


ISBN

9788366232228: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/kod-kapitalizmu-marcin-napiorkowski-144672u

Cena:po pierwsze złam wszelkie zasady, ostr brzydki zly i szczery, problem trzech ciał audiobook, wałęsa człowiek z teczki pdf, galopem po szczęście, rosja wielkie zmyślenie, kukuczka lhotse, bezkres magii pdf, szkoła gry na fortepianie, cukiernia pod amorem tom 6, smak zdrowia agnieszka maciąg, aranowski, nieodnaleziona remigiusz mróz, ach ten cukier, eric van lustbader, dariusz tkaczyk, ojciec eliasz dzień gniewu…