ISBN

ISBN

9788328711457: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/gdyby-zamilkly-kobiety-nigdy-krystyna-kofta-147848u

Cena:


ISBN

9788381795135: Wydawnictwo

Format

46.9: https://woblink.com/ebook/uzaleznienia-2-0-alter-adam-151937u

Cena:


Lęki podskórne

Autor: Marta Zaborowska

W noc swoich czterdziestych urodzin uznany scenarzysta teatralny Bernard Bielak trafia do szpitala w wyniku wypadku. . Po powrocie do domu opiekuje się nim jego żona. Luna. Podawane przez nią leki powodują. że stan zdrowia mężczyzny nieustannie się pogarsza.

Bernard próbuje przypomnieć sobie. co wydarzyło się tuż przed wypadkiem. Podświadomość podsuwa mu kolejne obrazy i strzępy wspomnień. które zaczynają układać się w przerażającą całość. Małżeńska sielanka kończy się w chwili. gdy niezauważony przez Lunę Bernard wchodzi do pokoju i widzi zakrwawioną sukienkę. którą żona trzyma na rękach. Szybko okazuje się. że tamtej nocy doszło także do makabrycznego morderstwa.

Lęki podskórne to thriller psychologiczny z rozbudowanym wątkiem kryminalnym. Wielopłaszczyznowa opowieść bazuje na pragnieniach i lękach. które codziennie towarzyszą każdemu z nas

Marta Zaborowska – z wykształcenia politolog. Autorka Jej wszystkich śmierci oraz serii kryminalnej składającej się z powieści Uśpienie. Rajskie ptaki oraz nominowanego do Nagrody Wielkiego Kalibru Gwiazdozbioru.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


ISBN

9788377795453: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/branki-w-jasyrze-deotyma-148215u

Cena:niepokorna królowa meghan march, e babbie badania społeczne w praktyce pdf, monteskiusz o duchu praw, instrumenty prawne, ksiązki w pdf, łukasz błaszczak, cierpienia młodego wertera, zrozumieć montessori pdf, robert monroe, mass effect 2 solucja, ebooki promocje, flatlandia, stephen king audiobook peb, tabu w literaturze, siddartha, regiony turystyczne swiata, euro truck simulator 2 mapa dealerów, maciej ożóg, minecraft podręcznik farmera, archetypy i nieświadomość zbiorowa, ebook free, kathryn croft córeczka…