Alternatywne metody opieki okołoporodowej

Alternatywne metody opieki okołoporodowej

Autor: Grażyna Iwanowicz-Palus

W tym tomie Biblioteka Położnej omówiono m. in. nowe techniki porodowe (poród w pozycjach wertykalnych. poród w wodzie i in.). alternatywne miejsce porodu (np. w domu). szkołę rodzenia. psychoprofilaktykę porodową. metody łagodzenia bólu porodowego.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 99


ISBN

9788380028395: Wydawnictwo

Format

50: https://woblink.com/ebook/pradawna-lodz-zhang-wei-153793u

Cena:


Ekonomia moja prywatna

Autor: Janusz Pawłowski

Takie wrażenie odnosił autor. Szczególne wątpliwości budziło tłumaczenie pojęcia „wartości”. pojęcie w pewnym sensie kluczowe. Wartości dobra. czy produktu nie tworzy praca. Budziło to wątpliwości już u fizjokratów francuskich XVIII w. Budziło i u autora. Pojęcie „wartości”. jako pochodna pracy ludzkiej. spowodowało wiele nieszczęść. Toczyła się wielowiekowa walka o równy podział wartości. W istocie o równy podział dóbr przyrody.

Ekonomia moja prywatna” jest próbą określenia i uporządkowania dla sobie samego zjawisk związanych z „wartością”. W trakcie „rozmyślań” pojawiały się kolejne wątki. których autor nie znalazł w dostępnej literaturze ekonomicznej. W ten sposób powstała amatorska wypowiedź „profana” ekonomii. z którą autor pragnie zapoznać czyt

:

Cena:


ISBN

9788366140875: Wydawnictwo

Format

30.9: https://woblink.com/ebook/nieposluszenstwo-naomi-alderman-153805u

Cena:


Być jak Kopenhaga

Autor: Mikael Colville-Andersen

Jak wygląda miasto skrojone na ludzką miarę? To takie. w którym wszyscy mieszkańcy – dzieci. dorośli i seniorzy. bogaci i biedni. niezależnie od ich stanu zdrowia. będą czuli się jak u siebie – przede wszystkim bezpiecznie. Jak sprawić by miasta zbliżyły się przynajmniej do tego ideału? Zdaniem autora „Być jak Kopenhaga”. Mikaela Colville-Andersena. to rower może znów uczynić nasze miasta przyjaznymi do życia: „Fakt. że dziewiętnastowieczny wynalazek może rozwiązać skomplikowane problemy XXI w. to czysta poezja”. I właśnie Kopenhaga. w której mieszka i której zmiany obserwuje i wspiera autor. wydaje się być wzorcem miasta przyjaznego – m.in. dzięki swej rowerowej infrastrukturze. która stała się marką duńskiej stolicy. „Być jak Kopenhaga” to książka o rowerach. ale też pochwała życia miejskiego. Jak wskazuje autor. opowiada ona o tym. „jak w mieście przemieszczać dużo ludzi z miejsca na miejsce i jak skutecznie przywrócić rowerom status szanowanego. akceptowanego i dostępnego środka transportu. a do tego jeszcze na tej inwestycji zarobić”. Colville-Andersen nie jest akademickim teoretykiem. Jak sam podkreśla. jeździł rowerem służbowo po 65 miastach. pedałując bez wysiłku i często zmagając się z dramatycznie złym asfaltem. Dziś swoim doświadczeniem dzieli się z włodarzami miast całego świata i z ich mieszkańcami. Przekonuje. że komfortowe dla wszystkich i zielone miasto to żadna utopia.

Wydawnictwo: Wysoki Zamek

Cena: 39.9filozofowie xx wieku, życie mimo wszystko pdf, marek lisiński, pilch spis cudzołożnic, książki bestsellery 2020, transport nowe wyzwania pdf, arthas przebudzenie króla lisza, standardy opieki pielęgniarskiej, jakub wędrowycz audiobook, blanka lipińska ksiazki, pajaczek na rowerze, pitchford odżywianie dla zdrowia, model probitowy, ryszard kantor, ludzie krótka historia o tym jak spieprzyliśmy wszystko pdf, psi patrol wielka księga bajek, z widokiem na miłość pdf…