ISBN

ISBN

9788380882904: Wydawnictwo

Format

24.95: https://woblink.com/ebook/marketing-terytorialny-w-ujeciu-relacyjnym-rudolf-wawrzyniec-147593u

Cena:


ISBN

9788380323483: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/plac-konstytucji-dominika-buczak-147763u

Cena:


Związek partnerski

Autor: Marcin Anaszewicz

Prywatnie – są parą. Zawodowo – zmieniają Polskę. Ona jeszcze do niedawna była zastępczynią Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara. Jest radczynią prawną i legislatorką. od lat walczy o równość i przeciwdziała dyskryminacji. Teraz jest jedną z twarzy partii Wiosna. On to prawnik. politolog. przez lata w biznesie i administracji. najbliższy współpracownik Roberta Biedronia. z którym zmieniał Słupsk w progresywne miasto. a teraz będą zmieniać cały kraj.

Dr Sylwia Spurek i dr Marcin Anaszewicz od dwudziestu lat realizują swoje ambicje. marzenia i ideały. Pomimo że ich styl życia odbiega od stereotypowych wyobrażeń Polek i Polaków (a może właśnie dlatego). są szczęśliwi i mogą stać się inspiracją dla wielu rówieśniczek i rówieśników.

Jaka jest ich recepta na sukce

:

Cena:erich segal doktorzy, las na granicy światów, nieśmiałość. co to jest jak sobie z nią radzić, bułhakov, samantha young ostrożnie z miłością pdf, niszczący sekret bromberg pdf, zaraza książka, język angielski techniczny dla inżynierów i techników pdf, superumysł, mialam dostac ksiazke, co nie zabije to wzmocni, aleksander żabczyński już nie zapomnisz mnie, grażyna gierszewska, ałbena grabowska alicja w krainie czasów, książki psychologiczne pdf, marketing mix pdf, skąd pobierać komiksy po polsku, ciupasem, kroniki jakuba wędrowycza, bielański chemia ogólna i nieorganiczna, grzeszny zdobywca pdf, gary john bishop, sztuka seksu, jan krzek, wiesław pływaczewski, kosmetologia pdf…