ISBN

ISBN

9788366335950: Wydawnictwo

Format

30.9: https://woblink.com/ebook/pies-jest-miloscia-wynne-clive-dorota-kozinska-183119u

Cena:


Vincent Boys

Autor: Abbi Glines

Bad boy. zakazana relacja i lato. które wszystko zmieni

Ashton jest zmęczona byciem grzeczną dziewczynką. która spełnia oczekiwania wszystkich Idealna uczennica. idealna córka. idealna dziewczyna swojego idealnego chłopaka. Sawyera.

Kiedy Sawyer wyjeżdża z miasta. do życia Ashton ponownie wkracza ich wspólny. najlepszy przyjaciel z dzieciństwa. Beau. Chłopak jest prawdziwym bad boyem i najseksowniejszym facetem. jakiego kiedykolwiek widziała.

Chociaż dziewczyna wmawia sobie. że próbuje tylko odbudować dawną więź. to szybko przekonuje się. że stąpa po kruchym lodzie. Bycie grzeczną jeszcze nigdy nie było tak trudne.

Czy Ashton będzie miała odwagę zrobić coś. czego sama pragnie?

Fenomen self-publishingu. 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy!

Wydawni:

Cena:


ISBN

9788381783231: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/reaper-s-property-joanna-wylde-185888u

Cena:


Przyjemność. Kreatywne podejście do życia

Autor: Alexander Lowen

‚Przyjemność to jedyna siła zdolna przeciwstawić się potencjalnie destrukcyjnemu wpływowi władzy. Wielu ludzi sądzi. że jest to rolą miłości. Ale jeśli miłość ma być czymś więcej niż słowem. to musi opierać się na odczuciu przyjemności. W tej książce pokazuję. w jaki sposób doznawanie przyjemności lub cierpienia determinuje nasze emocje. myśli i zachowania. Omawiam psychologię i biologię przyjemności. badam jej źródła w naszym ciele. w przyrodzie i w całym wszechświecie. Odwołując się do analizy bioenergetycznej i stosując postulowane przez nią ćwiczenia redukujące napięcie. możemy odzyskać naszą cielesną zdolność do doznawania radości i nasze możliwości twórcze’.

Alexander Lowen

Analiza bioenergetyczna stworzona przez cieszącego się międzynarodowym uznaniem psychiatrę dr. Alexandra Lowena jest formą psychoterapii łączącą w sobie pracę z ciałem i umysłem. Ułatwia ona pacjentowi rozwiązanie jego problemów emocjonalnych i uświadamia mu. że nosi w sobie potencjał życiowej radości i przyjemności. Terapia tego rodzaju jest dostępna w USA. Kanadzie. Afryce Południowej. Europie. Izraelu. Japonii. Nowej Zelandii i Australii.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


ISBN

9788379458196: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-na-miesiac-kwiecien-maj-czerwiec-emilia-skowronska-carlan-audrey-180117u

Cena:


Złączeni pokusą

Autor: Cora Reilly

Czwarty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną!

Liliana Scuderi zakochała się w Romero od pierwszego wejrzenia i mimo upływu lat jej uczucia wobec niego się nie zmieniły. Teraz. kiedy jest już w wieku. w którym według mafijnych standardów może wziąć ślub. ma nadzieję. że w przeciwieństwie do swoich sióstr sama będzie mogła wybrać sobie męża.

Jednak ojciec obiecuje ją mężczyźnie. który jest od niej dwa razy starszy. Dziewczyna stara się wpłynąć na zmianę tej decyzji. lecz traci nadzieję. gdy jej błagania nie przynoszą żadnych efektów.

Romero od początku ignorował Lily. Jej wiek oraz pozycja sprawiały. że nie zwracał na nią uwagi. Jednak teraz dziewczyna nie jest już podlotkiem tylko młodą kobietą. Romero pragnie jej. choć została obiecana innemu. a to m

:

Cena:gladwell poza schematem, nowy rzym, imię rózy online, baśniobór pdf, ciekawe audiobooki, jan twardowski książki, krzyżówka dla dzieci, ewa szcześniak, warta ryzyka, zarna niebios, jack campbell zaginiona flota, farmagedon pdf, ołówek katarzyna rosicka-jaczyńska, szymonowic sielanki, harry potter i przeklęte dziecko audiobook, ibuk libre…