Przeznaczeni

Przeznaczeni

Autor: Katarzyna Grochola

Oto jest! Nowa powieść Katarzyny Grocholi.

Los? Przypadek? Co kieruje naszym życiem?

Życiowo prawdziwa. nasączona nadzieją i dojrzałym optymizmem. ta książka to Twoje przeznaczenie

O tej książce można opowiadać na wiele sposobów. Na przykład tak: Przeznaczeni to historia pięciu osób. Pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego. ale już wkrótce zbiegi okoliczności i przypadkowe na pierwszy rzut oka zdarzenia sprawią. że ich drogi nierozerwalnie się połączą.

Olin jest rozchwytywaną autorką kryminałów. Ma wszystko: pieniądze. sławę. sukces. jest nawet zakochana. Problem w tym. że nie do końca szczęśliwie. Od wielu lat ma romans z żonatym facetem. Historia jakich wiele: ona kocha jego. on kocha tylko ją. no ale żona. dzieci…

Gabrysia pracuje w kasynie. Każdego dnia obserwuje ludzi. którzy wygrali albo przegrali. Sama jest nieufna i żyje na uboczu. Aż do momentu. gdy – przypadkiem – spotyka Mateusza.

Mateusz jest zdolnym grafikiem i beztroskim singlem. Ma pieniądze i kobiety. Pieniądze co prawda pożyczył swojemu przyjacielowi Kubie. ale kobiet w jego życiu nie brakuje – pojawiają się i znikają. Wszystko się zmienia. gdy spotyka Gabrysię. Ta kobieta to dla niego tajemnica. którą musi rozwikłać.

Kuba jest alkoholikiem. Niepijącym. W poszukiwaniu lepszego jutra wyrusza do Stanów Zjednoczonych. Pożyczone od Mateusza pieniądze błyskawicznie trafiają w ręce Jurka (zwanego Jerrym). polskiego emigranta. który w Ameryce dorobił się synów i kolejnych żon. a także paru szemranych interesów. na których nieustannie ma nadzieję się dorobić.

Historie wszystkich bohaterów zbiegają się w kulminacyjnym punkcie. Jedni otrzymają szansę od losu. inni tę szansę bezpowrotnie stracą…

Przeznaczeni to absolutny majstersztyk. na który warto było czekać cztery długie lata. Katarzyna Grochola. najpopularniejsza polska pisarka. postawiła wszystko na jedną kartę i napisała powieść. jakiej jeszcze nie było. Przemyślaną i misternie skonstruowaną. Mądrą. czasem zabawną. a momentami bardzo poważną. O poplątanym życiu. wzlotach i upadkach. O zderzeniach z rzeczywistością. ale nasączoną dojrzałym optymizmem. To powieść. w której gra toczy się o naprawdę dużą stawkę.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 33.9


Dobra matka

Autor: Małgorzata Rogala

Czy wiesz. co może się stać. gdy nie pilnujesz swojej prywatności? W Lesie Kabackim zostaje zastrzelona młoda kobieta. matka kilkuletniej dziewczynki. Niedługo po tym w podobnych okolicznościach ginie druga kobieta – także matka. Obie ofiary nieustannie dzieliły się prywatnością swoją i swoich dzieci. Tuż przed śmiercią każda z nich otrzymała tajemniczą wiadomość o treści „bądź dobrą matką”. Policjanci Agata Górska i Sławek Tomczyk prowadzą skomplikowane i wielowątkowe śledztwo. podczas którego odkrywają wiele brudnych tajemnic sprzed lat. Poza schwytaniem seryjnego mordercy starsza aspirant Agata Górska będzie musiała zmierzyć się także ze swoją przeszłością… Intrygujący i niezwykle wciągający kryminał. od którego trudno się oderwać.

Wydawnictwo: Czwarta Stron

Cena: 69.9


ISBN

9788381785228: Wydawnictwo

Format

15.95: https://woblink.com/ebook/zwiazani-umowa-kamila-wisniewska-206747u

Cena:złe dziewczyny, angielski dla wiecznie początkujących pdf, św weronika giuliani, insight. droga do mentalnej dojrzałości, błażej torański, roman bąk, rebecca winters, dorota wodecka, myszka hania, jojo moyes pdf, walka kotow, nowe zarządzanie publiczne, iga dudziuk, ebook do pobrania, iwona blecharczyk miss, mapa ukrainy po rozpadzie, joseph ledoux, etyka dla myślących…