:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 16


ISBN

9788380537071: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/wiecej-niz-dna-jacek-sikora-bill-sullivan-176931u

Cena:


Wybrana przez bogów

Autor: Magdalena Dzieżyk-Socha

Czy zastanawialiście się kiedyś. jak to by było. gdyby bogowie istnieli naprawdę? Jak wyglądałoby nasze życie. gdyby to oni decydowali o jego biegu? Czy nadal mielibyśmy szansę. by zmienić swój los?

Dziewiętnastoletnia Caro też się nigdy nad tym nie zastanawiała. aż do tego pamiętnego dnia. gdy na swojej drodze spotkała Nike. Nemezis i Zeusa. Od tego momentu jej głównym celem. między zajęciami na uczelni a prywatnym życiem. jest ratowanie przyjaciół przed tym. co nieuchronne. Obdarzona nadludzkimi mocami dziewczyna będzie musiała stoczyć niejedną walkę i odciąć się od wszystkich toksycznych relacji. które mogą przeszkodzić jej w zwycięstwie. Czy znajdzie się ktoś. kto pomoże jej w tym najtrudniejszym w życiu zadaniu?

Budzę się po kolejnej nocy

33: https://woblink.com/ebook/szpony-diabla-marek-boszko-rudnicki-177537u

Cena:


ISBN

9788328713260: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/gdybys-mnie-teraz-zobaczyl-joanna-grabarek-cecelia-ahern-177504u

Cena:


Novae Res

Format: EPUB.MOBI

46

1:

Cena:


Najlepsze chęci

Autor: Susan Anne Mason

Grace chce odebrać siostrzeńca rodzinie szwagra. która ją odtrąciła z powodu dzielącej ich różnicy klas. Nie ujawniając swojej tożsamości. zostaje nianią chłopca. by obserwować jego życie we wspaniałym. bogatym domu. Jednak znajomość z prawnym opiekunem dziecka okaże się dla niej zaskakującym wyzwaniem.

Wydawnictwo: DREAMS

Cena: 39.9niewidzialny w sieci. sztuka zacierania śladów, arystofanes chmury, fikcje borges, na wieki wieków amant, tajemnice psiego umysłu, hashimoto dieta i styl życia w chorobie, buddyzm pdf, siostra louise jensen, kryzys w babilonie, andrzej jezierski, fable zapomniane opowieści mody, wszystko da się ogarnąć, jarosław kaczyński książka, homer odyseja pdf, sekret pdf, sławomir jóźwiak, królewska era galacticos, joanna bator książki, zadania z ortografii klasa 2…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin