Kopenhaskie sny – opowiadanie erotyczne

Kopenhaskie sny – opowiadanie erotyczne

Autor: Terkildsen Terne

Lisa ma dość życia w małym mieście i ubiega się o pracę tancerki w kopenhaskim klubie nocnym. Rozmowa rekrutacyjna idzie dobrze. więc przepełniona oczekiwaniami i marzeniami postanawia zwiedzić miasto. Planuje wieczorem wsiąść w pociąg i wrócić na Jutlandię. ale ten plan nie zostanie zrealizowany. bo zanim Lisa się obejrzy otworzą się przed nią możliwości osiągnięcia wszystkiego. czego pragnie jej serce…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Na słoneczne południe

Autor: Florence Bell

Na słoneczne południe to historia młodej Angielki. która pragnie przeprowadzić się do Włoch. W wyniku zbiegu okoliczości i nie trafia jednak do Abruzji. lecz pod opiekę toskańskich przyjaciół. Okazuje się. że trzęsienie ziemi. które ją przywitało w Italii nie jest końcem jej przygody. ale dopiero początkiem wielkich zawirowań. 

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 15


ISBN

9788711771235: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/strzala-amora-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199921u

Cena:


Inspektor Parma i afera środowiskowa

Autor: Christopher Siemieński

Tym razem inspektor Parma tropi afery ekologiczne. Do biura świnki przy Boczkowej 23 zgłasza się Michał Bizon. którego żona. naukowczyni. zaginęła przed siedmioma dniami. Czym zajmuje się w swoim laboratorium pani Bizonowa. co łączy ją z pozostałymi zaginionymi i jaką rolę odgrywa w tej historii smog? Tym razem sprawy toczą się wokół zagadnień związanych z ochroną środowiska i wpływem zanieczyszczeń na życie na Ziemi.

Kolejny tom przygód dzielnej detektyw Parmy i jej wiernego asystenta Szperka.

„Świetna książka. która w formie powieści detektywistycznej tłumaczy dzieciom najważniejsze problemy i wyzwania dla naszego środowiska. Dodatkowym smaczkiem są nawiązania do klasyki gatunku. które z pewnością wyłapią i docenią rodzice”

Anna Czartoryska

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


ISBN

9788726090475: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/w-pustyni-i-w-puszczy-henryk-sienkiewicz-200915u

Cena:wojciech eichelberger książki, prawo administracyjne książka pdf, suplementy diety a zdrowie jarosz pdf, cechy osobowości, aleksander posacki oficjalna strona, walki powietrzne, siedem słów z krzyża, tatuażysta z auschwitz chomikuj mobi, prawo rzymskie u podstaw prawa prywatnego, lick kylie scott, max bilski, filmy o holokauście tytuły, czasowniki nieregularne hiszpański pdf, swiateczna goraczka, cham niezbuntowany ebook, piosenki pop…