Gabriel

Gabriel

Autor: Jennifer L. Armentrout

Ucieczka przed wspomnieniami. a tym bardziej przed przystojnym Gabem jest znacznie trudniejsza. niż Nikki zakładała. Zwłaszcza. że wydaje się on zdeterminowany. by przebywać w jej towarzystwie tak często. jak to tylko możliwe.

Gabriela przez lata dręczyły wyrzuty sumienia z powodu tego. jak potraktował Nikki. Pragnął jej. ale nie było to właściwe. Nagle wszystko się zmieniło. Gabe nie ma już przed sobą dobrze mu znanej dziewczyny – widzi teraz bystrą. utalentowaną i nieziemsko piękną kobietę… którą w dodatku ktoś prześladuje. Młody de Vincent zrobi wszystko. żeby ją chronić i powstrzymać wiszącą nad rodem klątwę. nim ta ponownie uderzy.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9


Pranajama – uzdrawiająca moc oddechu. Odpręż ciało. oczyść umysł i pozbądź się bólu

Autor: Skuban Ralph

Natłok obowiązków. stres. przemęczenie i brak energii dają Ci się we znaki? Chciałbyś zwolnić tempo i wziąć głęboki oddech? Teraz jest to możliwe dzięki pranajamie. Autor. ekspert z dziedziny jogi. podaje skuteczne techniki ćwiczeń oddechowych na poprawę zdrowia i samopoczucia. Stosując je przejmiesz kontrolę nad umysłem. pozbędziesz się negatywnych myśli i osiągniesz wewnętrzny spokój. Pobudzisz układ nerwowy. uaktywnisz samuouzdrawiające moce organizmu i pozbędziesz się dolegliwości. Z pomocą zawartych w publikacji ćwiczeń odprężysz ciało. uwolnisz się od stresu i bólu. Poczujesz przypływ nowej życiowej energii i będziesz gotowy do działania. Pranajama – zdrowe oddychanie.

Wydawnictwo: Studi

Cena:


ISBN

9788324070299: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/zycie-zero-waste-katarzyna-wagrowska-146774u

Cena:


TAK CIĘ STRACIŁAM

Autor: Jenny Blackhurst

Zaufała niewłaściwym ludziom.

Emma wychodzi ze szpitala psychiatrycznego. Ma nową tożsamość. Niewiele pamięta z okresu poprzedzającego jej zamknięcie w ośrodku. Jak tam trafiła? Bliscy. policja. lekarze. wszyscy mówią. że Susan – tak miała wtedy na imię – zabiła Dylana. Swojego syna. Miał trzy miesiące.

Teraz. gdy Emma próbuje zacząć nowe życie. mroczna tajemnica sprzed lat przypomina o sobie szybciej. niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Pewnego dnia otwiera list zaadresowany na swoje dawne nazwisko. Jest w szoku. W środku jest zdjęcie chłopca. Ma na imię Dylan.

Co zrobi. by odzyskać swoje dziecko?

Czy ma uwierzyć. że jej syn nie żyje? Kto mówi prawdę. a kto kłamie? Komu zależało. by obwinić ją o tą przerażającą zbrodnię? Co. jeżeli tej zbro

31.5: https://woblink.com/ebook/mam-na-imie-jutro-janusz-ochab-damian-dibben-146331u

Cena:


Ślub po grecku

Autor: Melanie Milburne

Allegra Kallas jest prawniczką o dużych ambicjach zawodowych. Nie zamierza wychodzić za mąż i stać się gospodynią domową. A tego właśnie oczekuje jej ojciec. konserwatywny Grek. który nie może znieść. że jego córka jest starą panną. Gdy milioner Draco Papandreou składa Kallasowi ofertę fuzji firm. pod warunkiem. że Allegra zostanie jego żoną. ojciec przyjmuje propozycję bez wahania. Pozostaje jeszcze tylko przekonać do tego pomysłu Allegrę…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Kruczogranatowe

Autor: Adriana Lisboa

Kim jesteśmy i skąd się wzięliśmy? Piękna poetycka proza o poszukiwaniu korzeni.

Po śmierci mamy kilkunastoletnia Vanja postanawia wyjechać z Rio de Janeiro do Stanów. gdzie się urodziła. aby odnaleźć ojca. W towarzystwie byłego męża mamy Fernanda i sympatycznego chłopca z Salwadoru zanurza się w cudze wspomnienia. aby z ich okruchów ułożyć własną historię. Podczas tej podróży Vanja poznaje także niedawną burzliwą przeszłość Brazylii.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


Zostań ze mną

Autor: Ayọ̀bámi Adébáyọ̀

Yejide pragnie dziecka. Od jej ślubu z Akinem minęły już cztery lata. Yejide próbowała wszystkiego. Odwiedzała lekarzy. znachorów i kapłanów. modliła się. odbywała posty i pielgrzymki. Przeżyła niejedno upokorzenie i niejedną chwilę złudnej nadziei. Ale wciąż liczy na cud. Ale krewni jej męża już w ten cud nie wierzą i naciskają. by Akin wziął sobie drugą żonę.

Zostań ze mną to rozgrywająca się na tle burzliwych lat 80. w Nigerii barwna i niezwykle poruszająca historia o kruchości uczuć. rozpadzie rodziny. żałobie i potędze macierzyństwa. I o desperackich próbach. jakie ludzie podejmują. by ocalić siebie i tych. których kochają. przed złamaniem serca.

To imponujący debiut. Opowiedziana zwodniczo prostym językiem historia małżeńskiego kryzysu w głęboko patriarcha

31.9: https://woblink.com/ebook/pochowani-w-niebie-kaja-gucio-peter-zuckerman-amanda-padoan-146835u

Cena: Amanda Padoanwięzień zendy, maryla hopfinger, william james cytaty, kanal dystrybucji, potwory w mitologii greckiej, służby specjalne online, artysta mrożek pdf, wola sensu, opieka nad wcześniakiem, henryk machel, podstawy pielęgniarstwa psychiatrycznego wilczek-rużyczka pdf, manwhore tom 2 pdf, płonące ziemie, agent kot chomikuj, dobry chlopak hokeisci pdf, hybrydyczność…