Służby specjalne. Podwójna przykrywka

Służby specjalne. Podwójna przykrywka

Autor: Patryk Vega

Jarosław Pieczonka. Wywiadowca. Przykrywkowiec. Najemnik.

Były funkcjonariusz kontrwywiadu wojskowego. odpowiedzialny za osłonę kontrwywiadowczą najbogatszych ludzi w Polsce.
Brał udział w inwigilacji świata szpiegowskiego i gangsterskiego na Wybrzeżu. W Polsce wypowiedział wojnę szefom CBŚ. CBA oraz ABW i doprowadził do rozpracowania służb specjalnych ściany północnej. Krajowi biznesmeni. celebryci. politycy. a nawet mafijni bossowie obdarzyli go zaufaniem i przyjaźnią. Za granicą. jako najemnik. razem z byłymi komandosami SAS i Royal Marines ochraniał statki przed somalijskimi piratami.

Jeden człowiek. Wiele tajemnic służb. Patryk Vega ujawnia je jako pierwszy.

Wolisz słuchać

Sprawdź Audiobooka – Służby Specjalne. Podwójna Przykrywka – czytany przez Przemysława Bluszcza oraz Wojciecha Żołądkowicza

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 27.99


Uwikłani. Obsesja

Autor: Laurelin Paige

TRYLOGIA EROTYCZNA PRZEZ WIELU OKREŚLANA JAKO LEPSZA OD GREYA „Jesteś moja. A ja jestem twój. A to oznacza. że jestem z tobą związany pod każdym względem i w każdej sytuacji. Na dobre i na złe. Jeśli tego nie widzisz. to nie mamy szans…” Do tej pory Alayna Withers wchodziła z mężczyznami w związki. przez które popadała w chorobliwe obsesje. Teraz jednak. kiedy swe serce otworzył przed nią zabójczo przystojny miliarder Hudson Pierce. czuje ogromną determinację. aby zniszczyć wszelkie przeszkody stojące na drodze ku ich szczęściu i wreszcie stworzyć stabilny związek oparty na głębokim uczuciu. Problem jednak polega na tym. że nie tylko Hudson skrywa mroczne tajemnice. Przeszłość powoli zaczyna wciągać tych obojga w skomplikowaną sieć nieporozumień. które w końcu doprowadzą do zburzenia długo budowanego zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Alayna w desperacji zwróci się o pomoc do Celii – kobiety. która kiedyś sporo namieszała w życiu Hudsona – nie wiedząc jednak. jakie będą tego konsekwencje… To pierwszy związek. w którym Alaynie uda się uporać z własnymi problemami. Wszystko jednak wskazuje na to. że o serce Hudsona zawalczy ktoś jeszcze… Każda strona opowieści o Hudsonie i Laynie tchnie elektryzującą zmysłowością! – Kristen Proby. bestsellerowa autora „New York Timesa”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 24.9


Moja rodzina i inne zwierzęta

Autor: Gerald Durrell

Nowe wydanie bestsellerowej autobiograficznej książki Geralda Durrella. opisującej lata spędzone przez jego rodzinę na greckiej wyspie Korfu. Pełna humoru i anegdotycznych opowieści. barwnych postaci i uważnych opisów wyspiarskiej przyrody. To zarazem pierwsza część trylogii. na którą składają się również „Ptaki zwierzaki i krewni” oraz „Ogród bogów”. które także zostaną wznowione nakładem Noir sur Blanc.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 27


https://woblink.com/product-publication/download/174774/epub

1: Autor

:

Cena:oczy ciemności dean koontz pdf, imagologia, inteligentny inwestor. najlepsza książka o inwestowaniu wartościowym, controlling czasopismo, freud kultura jako źródło cierpień pdf, skala wechslera interpretacja wyników, miecz przeznaczenia ebook, anna puślecka życiorys, ebook download, jednominutowy menedżer spotyka małpę, kłamstwo cholesterolowe, biedni ludzie dostojewski, dramat obyczajowy jerzego stuhra, pan pierdziołka spadł ze stołka pdf, anna jędrzejowska grzegorz jędrzejowski, agencja wynajmu rodziców, byle by, nowelka, mariusz trojanowski, uwikłani. pokusa, antygona polinejkes…