Architekci marzeń

Architekci marzeń

Autor: Młynarczyk Karolina

Tu każdy kolor ma nieskończoną ilość odcieni

Zapraszamy do krainy pełnej kipiących emocji. namiętności i pasji. gdzie nic nie jest czarno-białe. Ludzie bywają tu jednocześnie dobrzy i źli. prawi i nikczemni. pewni siebie i niezdecydowani.

Współczesna Warszawa i bohaterowie współcześni aż do szpiku kości: trzydziesto- i czterdziestolatkowie już z bagażem doświadczeń. a jednak wciąż w drodze ku szczęściu. Akcja powieści rozgrywa się w środowisku artystów: architektów. muzyków. rzeźbiarzy. ludzi o wrażliwych duszach. którzy szukają swojego miejsca na ziemi. próbując się realizować za pomocą sztuki. Budują własne światy. projektują szczęście. planują przyszłość i choć nie wszystko idzie po ich myśli – nie przestają gonić za marzeniami.

Karolina Młynarczyk rozśmiesza i wzrusza. Polecam. Kasia Bulicz – Kasprzak. pisarka

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


Biblia waginy

Autor: Gunter Jen

Tyle ważnych pytań. a wokół mnóstwo niesprawdzonych informacji. Ginekolożka położniczka obnaża mity i podaje fakty poparte najnowszymi badaniami naukowymi na temat kobiecej anatomii. zdrowia i seksualności.

Czy jedzenie cukru powoduje grzybicę? Czy włosy łonowe są potrzebne? Czy należy w specjalny sposób dbać o pochwę i srom? Czy twoja pochwa skurczy się i zamknie. jeśli nie będziesz uprawiać seksu? Jaka jest prawda o szczepieniach przeciwko HPV?

W dzisiejszych czasach. gdy króluje klikalność. pseudonauka i rekomendacje influencerów. łatwo stracić orientację. Porady ze stron internetowych. sugestie życzliwych znajomych i niedoinformowanych partnerów czy nawet zalecenia przedstawicieli świata medycznego potrafią się wykluczać. Jak oddzielić prawdę od bzdur?

Doktor Jen Gunter znawczyn

12.99: https://woblink.com/ebook/the-memoirs-of-sherlock-holmes-arthur-conan-doyle-205827u

Cena:


Antropologia literatury. Interpretacje i studia

Autor: Feliksiak Elżbieta

Dominantą. która spaja pola badawcze książki. jest hermeneutyczna komparatystyka. Autorka zaprasza do budowania mostów między przestrzenią wyobrażoną w świecie literackim a światem przeżywanym w przestrzeni rzeczywistej. Nie o literaturę chodzi. lecz o człowieka i o prawdę bycia. Dlatego spośród trzech głównych słów kluczy pierwszym i najważniejszym jest tu „przestrzeń antropologiczna”. W niej odbija się echem każdy przejaw naszych dokonań. a jako atrybuty towarzyszą jej: „ethos” i „katharsis”. Pola argumentacji wieloaspektowej antropologii literatury poznajemy na gruncie pytań o relacje między literaturą a historią i pamięcią. sferą fikcji a sferą działania. myśleniem opowieści a logiką życia w świecie. Jeden z nurtów stanowią tu badania

:

Cena:


ISBN

9788365280183: Wydawnictwo

Format

19.99: https://woblink.com/ebook/dante-sekretna-historia-jonathan-black-maria-jedrzejczyk-24184u

Cena:


Księga run

Autor: Berenika Tern

Runy to system magicznych znaków. które od tysięcy lat chronią ludzi przed złem. służą do dywinacji. leczą i przyciągają szczęście. Są energetycznymi drogowskazami. którymi trzeba umieć się posługiwać. bo niosą ze sobą potężne transformujące moce.

Aby je dobrze poznać. zrozumieć i wykorzystać w pełni ich moc i mądrość. sięgnij po „Księgę run”. Autorka odkrywa w niej tajemnice symboli runicznych oraz uczy skutecznego stosowania ich w praktyce. aby zapewnić sobie ochronę i pomyślność.

Dzięki niniejszej książce:

– poznasz runy Starszego Futharku i zrozumiesz. jak korzystać z tego. co chcą ci przekazać.

– odkryjesz. jak odczytywać znaki runiczne. by wprowadzić pozytywne zmiany do życia.

– dowiesz się. jak tworzyć skuteczne amulety runiczne.

Odkryj niezwykle ciekawy

11.99: https://woblink.com/ebook/dzieje-tristana-i-izoldy-joseph-bedier-206449u

Cena:metodologia badań psychologicznych notatki, harry potter ksiązka, waldemar segiet, chłopcy z placu broni tekst pdf, elżbieta ruman, erica spindler, genetyka sprawdzian 3 gimnazjum, jeszcze będzie przepięknie książka, zbigniew ogonowski, książka pdf, robert byron, hitman poradnik, pedagogika społeczna pilch lepalczyk pdf, wyrok remigiusz, perfumy kleopatry, monika wiater, język angielski podstawy pdf, paweł płuciennik, turbulencja ksiazka…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin